دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۴۳ | ۱۳۸۹/۰۷/۲۱
دستگیری فروشندگان لنت تقلبی ایساکو
۱۷:۴۳ | ۱۳۸۹/۰۷/۲۱
اجاره خودرو

دستگیری فروشندگان لنت تقلبی ایساکو

پرشین خودرو:عرضه‌كنندگان لنت‌های تقلبی با نام ایساكو توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، نیروی انتظامی تهران بزرگ موفق به شناسایی یك باند بزرگ عرضه قطعات تقلبی لنت ترمز و دستگیری آنها شد.

طی چند هفته گذشته پرونده‌ای در خصوص شناسایی لنت‌های تقلبی مطرح شد كه با كمك شركت ایساكو، پلیس آگاهی موفق به شناسایی باند مربوطه گردید.

به دنبال تعهدی كه شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساكو) در راستای شناسایی و پایش بازار قطعات یدكی برای وارد شدن كمترین آسیب به رضایت مشتریان محصولات ایران خودرو دارد، این شركت به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حال ارزیابی تحولات بازار قطعات یدكی است.

در این راستا و چندی پیش به دنبال مطرح شدن پرونده‌ای در خصوص عرضه لنت‌های تقلبی در بازار با همكاری پلیس آگاهی این باند و مخفیگاه آنها شناسایی و پلمپ و بالغ بر چندین میلیون تومان اجناس تقلبی ایساكو و چند شركت معتبر در كارگاه آنها كشف و ضبط شد.

باند یاد شده كه خود عرضه كننده این اجناس در تهران و شهرستانها در حجم انبوه بودند با استفاده از نام ایساكو اقدام به عرضه این محصولات با هولوگرام و بسته‌بندی تقلبی شركت ایساكو و شركت‌‌های معتبر دیگر و در حجم قابل ملاحظه‌ای كرده بود.

بر اساس این گزارش هم اكنون با همكاری شبكه خدمات ایساكو قطعات یدكی جعلی سریعاً شناسایی و معرفی می شود. به طوری كه كشفیات قطعات تقلبی كه ایساكو طی شش ماهه ابتدایی امسال داشته بالغ بر چندین میلیارد تومان بوده است.

متاسفانه جاعلان با استفاده از محبوبیت برندها اقدام به عرضه قطعات تقلبی در بازار مثل لنت ترمز، انژكتور، ECU، سوزن انژكتور، واشرسیلندر تا حتی چراغ خطر پژو 206 می‌كنند.

روابط عمومی ایساكو با اشاره به برنامه‌های آموزشی لازم در خصوص قطعات تقلبی و اصلی كه توسط این شركت انجام می‌شود، اعلام کرد: كارشناسان در مبادی ورودی و گمركات داخلی نیز برای شناسایی این اقلام همكاری خواهند داشت تا كنترل‌های تخصصی‌تری در خصوص ورود قطعات یدكی اصلی به كشور صورت گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!