یكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
شرط استمرار پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به نجف
۱۵:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
دیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور خبر داد؛

شرط استمرار پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به نجف

پرشین خودرو: جعفرزاده گفت: استمرار پروازهای شركت های ایرانی به نجف از دهم تیرماه جاری منوط به تجدید نظر مسئولان این فرودگاه است.

به گزارش  پرشین خودرو،  رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری گفت: استمرار پروازهای شركت های ایرانی به نجف از دهم تیرماه جاری منوط به تجدید نظر مسئولان این فرودگاه است.

جعفرزاده اظهارداشت: تصمیم ایرلاین های ایرانی مبنی بر قطع پروازها از دهم تیرماه به مقصد نجف ناشی از افزایش بی رویه عوارض گمركی و هزینه های هندلینگ فرودگاه مذكور بوده كه این موضوع توسط سازمان هواپیمایی كشوری در دست پیگیری است.


وی افزود: در حال حاضر 10 شركت هواپیمایی ایرانی به نجف پرواز دارند كه مجوزشان را از سازمان هواپیمایی كشوری دریافت كرده اند.


جعفرزاده تصریح كرد: گزارشات ایرلاین ها به سازمان هواپیمایی كشوری حاكی از آن است كه فرودگاه نجف شركت های هواپیمایی را به پرداخت عوارض گمركی از تاریخ 2010، به ازای هر پرواز 85 دلار و هر صندلی پرواز 15 دلار ملزم كرده است كه این امر انگیزه پرواز به این فرودگاه را از شركت های هواپیمایی سلب و نسبت به قطع پروازها از تاریخ مذكور اقدام كنند.


مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری افزود: در این خصوص شركت های هواپیمایی مراتب اعتراض خود را به صورت كتبی از طریق انجمن شركت های هواپیمایی به سازمان هواپیمایی كشوری ارائه و در دیدار با رئیس سازمان مشكلات اخیر پروازها به نجف را به صورت جزئی تشریح كردند.


وی با بیان اینكه افزایش قیمت ها از طرف فرودگاه نجف هزینه های گزافی را به زائران ایرانی تحمیل می كندT افزود: ادامه پروازها به نجف مبنی بر متعارف كردن نرخ ها خواهد بود و سازمان هواپیمایی كشوری نیز در تلاش است تا مسئولان فرودگاه نجف را متقاعد كند تا نسبت به تصمیمات اخیرشان تجدید نظر كنند

نظر بینندگان
!
!
!