جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۹:۴۷ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
اعتراف سارقان خودرو به ۲۰ فقره سرقت
۰۹:۴۷ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
اجاره خودرو

اعتراف سارقان خودرو به ۲۰ فقره سرقت

پرشین خودرو: رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان از دستگیری ۲ سارق به عنف خودرو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش  پرشین خودرو، سرهنگ چنگیز ایدون گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان و اعلام سرقت خودوری او توسط دو نفر با تهدید و استفاده از سلاح سرد، دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت.

وی عنوان داشت: در تحقیقات میدانی صورت گرفته و به دست آمدن کارت ملی یکی از سارقان که در پمپ بنزین بر جای مانده بود، متهم توسط مالباخته شناسایی شد.

رییس کلانتری 168 افزود: با بررسی سوابق مشخص گردید متهم از سارقان سابقه داری است که دارای چندین فقره سابقه سرقت به عنف می باشد.

سرهنگ ایدون با اشاره به توزیع تصویر سارقان مورد نظر در بین تیم های گشت انتظامی گفت: یکی از سارقان به دنبال اینکه بداند آیا تحت تعقیب است یا نه؟ با مراجعه به دژبانی کلانتری شهر ری بلافاصله توسط یکی از کارکنان کلانتری شناسایی و دستگیر می شود.

وی بیان داشت: متهم ضمن پذیرش جرم انتسابی در اعترافات خود، گفت: روز حادثه با همدستش، راننده را با سلاح سرد تهدید و با زور مجبور به ترک خودرویش می کنند و سپس با خودرو متواری می شوند و بعد از چند ساعت دور زدن، زاپاس و لوازم و قطعات خودرو را در اسلامشهر به فروش می رسانند.

رئیس کلانتری 168 با اشاره به دستگیری سارق دوم و کشف قطعات فروخته شده، افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل پایگاه نهم آگاهی پلیس پایتخت شدند.

برچسب ها:
سارقان خودرو
نظر بینندگان
!
!
!