سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
اجاره خودرو

تلاش براندن راجرز برای خرید«آزمون»

پرشین خودرو: ستاره ملی‌پوش ایرانی یک بار دیگر در رادار باشگاه سرشناس شهر گلاسکو قرار گرفت تا در آستانه پیوستن به یکی از پرافتخارترین تیم‌های بریتانیا قرار بگیرد.

به گزارش«پرشین خودرو»، سردار آزمون ستاره 22 ساله باشگاه روستوف که در یک سال گذشته همواره یکی از سوژه‌های ناب بازار نقل و انتقالاتی اروپا بوده این‌بار با جدی شدن زمزمه‌ها در راه جدایی از باشگاه روستوف سخت مورد توجه باشگاه سلتیک گلاسکو  قرار گرفته است. 


در شرایطی که در شایعات قبلی همواره باشگاه سلتیک به عنوان یکی از مشتریان پروپاقرص این بازیکن معرفی شده بود، با جدی شدن پروسه جدایی عثمان دمبله ستاره خط حمله سلتیک و کوچ به باشگاه میلان رسانه‌های جزیره از تصمیم نهایی سران باشگاه برای جانشینی سردار آزمون به جای گلزن اول خود خبر دادند. 


بنابه  نوشته روزنامه‌های مطرح انگلیس و اسکاتلند براندن راجرز مربی سرشناس و موفق سلتیک بعد از ماه‌ها زیرنظر گرفتن عملکرد سردار آزمون در باشگاه روستوف و همچنین تیم‌ملی ایران به این نتیجه رسیده است تا با ارائه پیشنهادی وسوسه‌کننده ستاره 22 ساله باشگاه روسی را به جمع شاگردان خود در قهرمان اسکاتلند اضافه کند. 

 


نکته جالب اینکه برخی رسانه‌های منتسب به باشگاه سلتیک مدعی شدند براندن راجرز از 3 فصل پیش که هدایت لیورپول را برعهده داشت، از سوی استعدادیاب‌های این باشگاه انگلیسی با سردار آزمون آشنا شده بود و از همان مقطع این بازیکن را در سبد خرید خود قرار داد تا اینکه با جدی شدن فروش عثمان دمبله به میلان حالا به دنبال شکار سردار آزمون است. 


باتوجه به کوچ قربان بردی‌اف به باشگاه روبین کازان برخی رسانه‌های روس با تاکید بر اینکه این مربی ترکمن به دنبال بازگرداندن ستاره ایرانی به روبین کازان است، مدعی شدند سران روستوف برای فروش مهاجم ایرانی خود تصمیم گرفتند به بالاترین رقم پیشنهاد شده پاسخ مثبت دهند. حال باید منتظر ماند و دید سردار بعد از صعود به جام‌جهانی با تیم‌ملی ایران در لیگ روسیه باقی خواهد ماند یا راهی یک باشگاه بزرگتر مثل سلتیک گلاسکو خواهد شد.

 

 

 

منبع: ورزش سه

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!