چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
نگین خودرو، در رشد فروش خودرو برای سال95 اول شد
۱۲:۴۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نگین خودرو، در رشد فروش خودرو برای سال95 اول شد

پرشین خودرو: شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، عنوان بیشترین رشد در سهم بازار خودروهای وارداتی را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، همزمان با برپایی ضیافت افطار انجمن واردکنندگان خودرو ایران، شرکت های واردکننده خودرو که در سال گذشته دارای بیشترین رشد در سهم بازار خودروهای وارداتی بودند، معرفی شدند.
براساس این گزارش، شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران حائز بیشترین رشد فروش در سال 95 شد و جمشید حسینی مدیرعامل این شرکت لوح و تندیس این بخش را دریافت کرد.
مدیرعامل نگین خودرو در اسفندماه سال گذشته و در خصوص میزان فروش نماینده رنو فرانسه در ایران یادآور شد: رقمی بین 260 تا 300 درصد رشد در فروش برای ما ثبت شده است که نشان از تاثیرگذار بودن برنامه ریزی های نگین خودرو برای تصاحب بازار دارد.
براساس این گزارش، شرکت رامک خودرو نماینده رسمی محصولات سانگ یانگ در ایران نیز در جایگاه دوم قرار گرفت و لوح و تندس این بخش به علی عزیزی مدیرعامل این شرکت اهدا شد.

اما سومین شرکت، آرین موتور پویا نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران بود که لوح و تندیس این بخش به آقای علی شکوهی معاون بازاریابی آرین تقدیم شد.

 


از سمت راست جمشید حسینی مدیرعامل نگین خودرو، علی عزیزی مدیرعامل رامک خودرو و علی شکوهی معاون بازاریابی گروه آرین

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نگین خودرورنو
نظر بینندگان
!
!
!