جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
مشخصات کامل پژو 2008 که امروز پیش فروش آن رسما اعلام شد+جزئیات
۱۸:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
/گزارش خبری/

مشخصات کامل پژو 2008 که امروز پیش فروش آن رسما اعلام شد+جزئیات

پرشین خودرو: تولید پژو 2008 به عنوان اولین خودروی ساخت کارخانه ایکاپ(شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) در ایران چندی پیش آغاز شد و امروز نیز این شرکت شرایط پیش خرید این خودرو را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در این مطلب نگاهی داشتیم به مشخصات این خودرو که از سوی ایکاپ اعلام شده است.

بر اساس اعلام ایران خودرو خودروی پژو2008 با ظاهر جدیدی که سال 2016 در اروپا رونمایی شده است در ایران نیز تولید شده و به بازار عرضه می شود و لذا  این خودرو همان مدل نیوفیس جدید است.
 

مشخصات کامل پژو 2008 ایران خودرو که امروز پیش فروش آن آغاز شد (+جدول کامل)

 

وقتی در صندلیِ ‌پژو 2008 می‌نشینید، فضاهای داخلی از طراحی مدرن و متناسبی برخوردارند که با استایل بیرونی ماشین همخوانی دارد. پانل ابزار که مجهز به دریچه‌هایی به شکل چشم‌گربه است، خطوط ایرودینامیک و گرافیکی را به هم می‌پیوندد.

پژو 2008 خصوصیات یک  خودروهای SUV را دارد پهنای باله‌ها، خطوط عمودی جلوپنجره و زه‌ها، چهارچوب اصالت طرح بدنه را شکل می‌دهند و هم‌زمان موج خطوط اسپویلرها و تریم صندوق‌عقب نیز آن را زیبا می کند.

 همچنین ظاهرقدرتمند و شخصیت پژو 2008 ، مدیون چراغ‌های عقب " قرمز مات " جدیدی است که از مدل GTi 308 وام گرفته‌شده است.
 
پژو 2008 مجهز به موتور 1.6 لیتری توربو شارژ 16 سوپاپ با 164 اسب بخار قدرت است که به گیربکس اتوماتیک 6 سرعته تجهیز شده است.مصرف سوخت این خودرو به صورت ترکیبی 9.8 لیتر است که این میزان در خارج از شهر 4.9 و در داخل شهر  6.7 اعلام شده است.

 همچنین سیستم کمک ترمز اضطراری ، (ESP)، سیستم ترمز ضد قفل(ABS) سیستم کنترل الکتریکی پایداری خودرو (EBA) و سیستم کمکی سربالایی از جمله امکاناتی است که  در بالا بردن ضریب  ایمنی 2008 در آن بکار رفته است.
امروز ایران خودرو رسما زمان پیش فروش پژو 2008 را اعلام کرده و آن طوری که مدیرعامل این شرکت اعلام کرده است این خودرو از ساعت 10 صبح 1 تا 3 تیر بر اساس شماره اول کد ملی افراد پیش فروش می شود.

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!