جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
آئودی R8 اسپایدر V10 پلاس معرفی شد+عکس
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
/اختصاصی/

آئودی R8 اسپایدر V10 پلاس معرفی شد+عکس

پرشین خودرو: آئودی یکی از تولیدکنندگان مطرح خودرو به شمار می رود که تاکنون محصولات بزرگی را در بازار عرضه داشته است. این شرکت آلمانی علاوه بر مدل های سدان، هاچ بک و شاسی بلند، تولید سوپراسپرت نیز در سبد محصولات آن وجود دارد.

به گزارش پرشین خودرو، اگرچه در سال گذشته سوپراسپرت کروک R8 اسپایدر V10 کوپه معرفی شد، حال کمپانی مورد بحث تصمیم گرفت نسخه جدیدی از R8 اسپایدر V10 را با نام R8 اسپایدر V10 پلاس معرفی کند.
این نسخه در قیاس با مدل اصلی قدرت موتور بیشتری داشته و از برخی ویژگی های ظاهری جدید بهره می برد. همچنین مدل در رنگ سبز معرفی شده که این رنگ را می توان در دوخت های تریم داخلی آن نیز مشاهده کرد.

 


R8 اسپایدر V10 پلاس آئودی از پیشرانه 5.2 لیتری تنفس طبیعی 10 سیلندر با خروجی 610 اسب بخار بهره می برد که آن را به رقیب سرسختی برای برندهای مطرح می کند.
به گفته آئودی بهینه سازی هایی روی این مدل صورت گرفته تا نسبت به نسخه پایه R8 اسپایدر V10 عملکرد بهتری از خود نشان داده و یک مدل متفاوت تلقی شود. در فضای بیرونی و داخلی شاهد ویژگی هایی هستیم که R8 اسپایدر V10 پلاس را حقیقتا به مدلی جالب توجه تبدیل می کند.
حذف سقف مدل کاهش وزنی را به دنبال داشته و آیرودینامیک را بهبود بخشیده است. متاسفانه آئودی تولید فراوانی از R8 اسپایدر V10 پلاس نخواهد داشت زیرا هر دستگاه آن 207 هزار یورو بوده که با کمی جمع و تفریق متوجه قیمت سرسام آوری نزدیک به رقمی میلیاردی خواهید شد. چنین قیمتی به عنوان یک سوپراسپرت بالا محسوب نشده زیرا آئودی سعی کرده در بیشتر بخش ها آن را به مدلی خاص و منحصربفرد تبدیل کند.

 


R8 اسپایدر V10 پلاس از تابستان به مشتریان تحویل داده می شود.

برچسب ها:
آئودی
نظر بینندگان
!
!
!