جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
طعم خوش «تسهیلات بدون ضامن» سایپا
۱۳:۰۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

طعم خوش «تسهیلات بدون ضامن» سایپا

پرشین خودرو: به عنوان مثال هم اکنون قیمت شرکتی خودروی تیبا 2 سایپا؛ که خودروی بشدت مورد استقبال قشر جوانان است, حدود 27 میلیون و 450 هزار تومان می‌باشد. خوب جمع و جور کردن این مبالغ در شرایط فعلی شاید برای تعدادی از هموطنان سنگین باشد, اینجاست که تسهیلات اعطایی به کمک خریدار می‌آید و مشتری می‌تواند تنها با پرداخت حداقل 6 میلیون تومان یک خودروی تیبا2 بخرد و از تسیهلات 16 میلیون تومانی شرکت استفاده نماید.

به گزارش پرشین خودرو، نمی‌دانم تا به حال گذرتان به موسسات مالی و اعتباری برای استفاده از تسهیلات افتاده یا نه؟ اما اگر تجربه این کار را داشته باشید, حتما هنوز هم خاطره نه چندان خوشی از پیچ و خم‌های اداری در ذهنتان باقی مانده است, شاید ناخوش‌ترین بخش آن پیدا کردن یکی دو ضامن معتبر و ... باشد. حال در نظر بگیرد که شما می‌توانید به سرعت از تسهیلاتی بدون پیچ و خم‌های مرسوم داری و بدون ضامن استفاده کنید, در این صورت آیا باز هم درنگ می‌کنید؟

شرکت سایپا برای مشتریان خود تسهیلاتی را در نظر گرفته تا هموطنان عزیز بتوانند با استفاده از این تسهیلات و با پرداخت مبالغ پیش پرداخت بسیار کمی خودروی مورد نظر خود را ثبت نام نمایند؛ به عنوان مثال هم اکنون قیمت شرکتی خودروی تیبا 2 سایپا؛ که خودروی بشدت مورد استقبال قشر جوانان است, حدود 27 میلیون و 450 هزار تومان می‌باشد. خوب جمع و جور کردن این مبالغ در شرایط فعلی شاید برای تعدادی از هموطنان سنگین باشد, اینجاست که تسهیلات اعطایی به کمک خریدار می‌آید و مشتری می‌تواند تنها با پرداخت حداقل 6 میلیون تومان یک خودروی تیبا2 بخرد و از تسیهلات 16 میلیون تومانی شرکت استفاده نماید. جدابیت این طرح زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم بیمه بدنه سال اول این خودرو هم به صورت رایگان از سوی شرکت به خریدار اهداء می‌شود.

البته این تسهیلات فقط به خودروی تیبا2 اختصاص ندارد. اگر شما مایل باشید خودروی آریو داشته باشید و از امکانات و آپشن‌های یک خودروی لوکس استفاده کنید می‌توانید به سراغ آریو بروید. آریو خودروی با ویژگی‌هایی منحصر به فرد به همراه بدنه مقاوم،گیربکس اتوماتیک،سیستم هوشمند مسیریاب (GPS) ،سنسوردنده عقب وسیستم مولتی مدیاو ... است جاداری و امکانات به کار رفته در این خودرو آن را به یک محصول ایدآل برای خانواده‌هاتبدیل کردهاست.

موتور 1.6 لیتری آریواستانداردهای زیست محیطی وبویژه استانداردیورو 4 اروپارادارامی‌باشد. هم اکنون قیمت شرکتی خودروی آریو حدود 56 میلیون 740 هزار تومان است. شاید در نگاه نخست دست یافتن به چنین خودرویی قدری دشوار باشد. اما سایپا این راه دشوار را برای مشتریانش ساده‌ کرده است. شما می‌توانید تنها با پیش پرداخت 26 میلیون تومانی و استفاده از تسهیلات 30 میلیون تومانی بدون ضامن به راحتی یک خودروی آریو بخرید.

استفاده از مزایای طرح فروش ماه رمضان سایپا ساده و آسان است تنها با مراجعه به سایت این شرکت یا یکی از نمایندگی‌های فروش می‌توانید از مزایای این طرح استفاده کنید. www.saipagroup.ir

میترا مهر پرست

کارشناس خودرو

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!