یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
معاینه فنی وسایل نقلیه دوگانه سوز از تیرماه اجباری می‌شود
۱۶:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
اجاره خودرو
جعفرپور ؛

معاینه فنی وسایل نقلیه دوگانه سوز از تیرماه اجباری می‌شود

پرشین خودرو: مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: از اول تیرماه داشتن معاینه فنی برای وسایل نقلیه دو گانه سوز اجباری است.

به گزارش پرشین خودرو، امیر جعفرپور مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهارداشت: با اقدامات انجام شده از اول تیرماه از اول تیرماه معاینه فنی برای خودروهای دوگانه سوز الزامی می شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 2 میلیون و 340 هزار وسیله نقلیه برای اخذ معاینه فنی در مراکز کل کشور پذیرش شده است.

مدیرکل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بیان کرد: در سامانه سیمفا برای صدور معاینه فنی ناوگان دوگانه سوز نرم افزاری طراحی شده و در حال نصب است و تمام مراکز به این سامانه مجهز شدند.

وی افزود: متاسفانه اطلاعات تعداد بسیاری از خودروهایی که دو گانه سوز شده‌اند درج و به روز نشده است که در این راستا باید با همکاری پلیس اطلاعات دوگانه سوز شدن خودروها در سامانه ثبت شود.

جعفرپور در پایان گفت: در فروردین ماه سال 96، یک میلیون و 25 هزار و 439 دستگاه خودرو، در اردیبهشت ماه نیز 713 هزار و 550 دستگاه خودرو و در ماه جاری تاکنون 600 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی در سراسر کشور مراجعه کرده‌اند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!