دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
فروکش موج رفت سفرهای عید فطر
۱۸:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فروکش موج رفت سفرهای عید فطر

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه موج رفت سفرها در تعطیلات اخیر خاتمه یافت، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای امروز، تردد در هر دو محور چالوس و هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر تصاویر دوربین‌های نظارتی و گزارش همکارانمان از محورهای مواصلاتی سراسر کشور نشان می‌دهد ترافیک در محور کرج چالوس از ابتدای این محور تا کیلومتر 3 آن سنگین بوده و ترافیک در ادامه مسیر به سمت چالوس، پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین گزارش‌های دریافتی حاکی از ترافیک سنگین خودروها در باند جنوب به شمال جاده هراز از پلور تا گزنک است و مسافران در طول این محور با ترافیک پرحجم ولی روان روبرو هستند.

وی با بیان اینکه در محور قدیم کرج قزوین در هر دو مسیر رفت و برگشت، شاهد ترافیک پرحجم در محدوده آبیک هستیم گفت: علاوه بر این موارد، ترافیک پرحجم در ورودی‌های شهر مشهد نیز گزارش شده و لازم است مسافران در این محورهای مواصلاتی، با صبر و آرامش ادامه مسیر دهند.

رحمانی با تاکید بر اینکه از امروز سفرهای رفت هموطنان در تعطیلات عید فطر خاتمه می‌یابد افزود: پیش بینی می‌شود از امروز موج رفت سفرها خاتمه یافته و باید منتظر شروع موج بازگشت مسافران طی روزهای آتی باشیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: با توجه به این وضعیت، امروز در هیچیک از جاده‌های شمالی، محدودیت تردد اعمال نخواهد شد و تردد در هر دو محور چالوس و هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت انجام خواهد شد.

وی در پایان از مسافران خواست تا با توجه به اتمام تعطیلات در روز جمعه، به هیچ وجه برای بازگشت خود روز جمعه را انتخاب نکرده و بازگشت خود را به زمان دیگری موکول کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!