چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
آمادگی پلیس برای تسهیل تردد جاده‌ای
۱۲:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
اجاره خودرو

آمادگی پلیس برای تسهیل تردد جاده‌ای

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور گفت: 48 ساعت آینده اوج بازگشت مسافران تعطیلات عید فطر است و پلیس راه برای این موضوع آمادگی کامل دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، سردار تقی مهری در حاشیه بازدید هوایی از جاده‌های شرق استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی کشور به سایت راهور گفت: بار ترافیکی بازگشت مسافران از عصر دیروز آغاز شده و در حال حاضر در دو جاده چالوس و هراز شاهد ترافیک در مسیر شمال به جنوب این جاده ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌کنیم عصر امروز ترافیک در مسیرهای شمالی منتهی به تهران افزایش یابد، تأکید کرد: برای تسهیل بازگشت مسافران جاده هراز از ساعت 19 از دو راهی آب اسک به سمت رودهن و جاده چالوس از ساعت 18 تا 24 از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شوند.

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه امروز و فردا اوج بازگشت مسافران سفرهای تعطیلات عید فطر را شاهد هستیم، تاکید کرد: ماموران پلیس راه برای بازگشت مسافران در 48 ساعت آینده در آماده باش کامل بوده تا با همکاری مردم بازگشت آرامی را شاهد باشیم.

سردار مهری از رانندگان خواست همانند دور رفت سفرها با رعایت قانون، از ارتکاب تخلفات حادثه ساز خودداری کنند تا سفری ایمن داشته باشند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!