شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
کمپین سرویس تابستانه نگین خودرو آغاز شد+جزئیات
۱۷:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

کمپین سرویس تابستانه نگین خودرو آغاز شد+جزئیات

پرشین خودرو: نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه از امروز کمپین سرویس تابستانه خود را با خدمات و تخفیف‌های ویژه آغاز کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت نگین خودرو که در سال‌های اخیر حضور پررنگی در بخش خدمات پس از فروش داشته است، جهت رفاه حال مالکین محصولات رنو و با توجه به آغاز فصل گرما، از امروز، 10 تیرماه کمپین سرویس تابستانه ویژه محصولات رنو را آغاز کرد. این کمپین تا 22 تیرماه ادامه خواهد داشت.
بر اساس اعلام نگین خودرو، در این کمپین بازدید سیستم تهویه مطبوع به‌صورت رایگان انجام خواهد شد و اجرتی بابت شارژ گاز کولر خودرو دریافت نخواهد شد. علاوه بر این‌ها 10درصد تخفیف در قیمت قطعات نیز در این کمپین در نظر گرفته‌شده است.
امسال چهارمین سالی است که نگین خودرو کمپین ویژه تابستانی را برگزار می‌کند. پیش از این نیز شاهد برگزاری پیوسته کمپین‌های فصلی از سوی نگین خودرو بودیم که در هر مرحله متناسب با فصل و نیاز مالکین محصولات رنو، خدمات ویژه‌ای ارائه می‌شود.
علاقه‌مندان برای دریافت خدمات ویژه در این کمپین می‌توانند به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش نگین خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت لیست نمایندگی‌ها می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نگین خودرورنو
نظر بینندگان
!
!
!