دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پیش بینی استقبال چشمگیر شهروندان از چهارمین نمایشگاه خودرو البرز
۲۰:۰۴ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
/گزارش خبری/نمایشگاه خودروی البرز فردا افتتاح می شود؛

پیش بینی استقبال چشمگیر شهروندان از چهارمین نمایشگاه خودرو البرز

پرشین خودرو: چهارمین نمایشگاه خودروی البرز با توجه به اطلاع رسانی گسترده مورد استقبال شهروندان واقع می شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، چهارمین دوره نمایشگاه خودروی البزر که از فردا (13 تیر) لغایت جمعه 16 تیرماه در شهر کرج و محل موقت نمایشگاه های بین المللی این استان برکزار می شود، میزبان 2 خودروساز بزرگ کشور و سایر شرکت های خودروسازی و واردکننده است.

این نمایشگاه که علاوه بر خودروهای سواری، خودروهای تجاری و سنگین، موتورسیکلت و دوچرخه را نیز شامل می شود از اطلاع رسانی بسیار گسترده ای در سطح استان برخوردار بوده است.

چهارمین نمایشگاه خودرو البرز که به نوعی اولین رویداد خودرویی کشور در سال 96 به شمار می رود با حضور متنوع شرکت­ ها و برندها و استقبال مشارکت کنندگان مواجه شده که در مقایسه با دوره ­های قبل این نمایشگاه بی سابقه است.

تنوع برند در بخش خودروهای سواری و افزایش استقبال از سوی تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات و مجموعه­ های خودرو و حضور شرکت های تازه وارد علاوه بر مشارکت­ کنندگان سنتی از ویژگی­ های این دوره نمایشگاه نسبت به سه دوره قبل است.

نمایشگاه خودرو البرز در بخش خودروهای سواری، میزبان شرکت­ های ایران خودرو، ایران خودرو دیزل، سایپا، پارس خودرو، سایپا کاشان، جهان نوین آریا(نیسان)، آرین موتور(میتسوبیشی)، مدیران خودرو و کارمانیا است.

با توجه به حضور بزرگترین و معتبر ترین خودروسازان و شرکت های واردکننده ی خودرو در نمایشگاه خودرو البرز و تبلیغات گسترده و کم نظیر چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در سطح شهر و نقاط مختلف انتظار می رود که این چهارمین نمایشگاه خودروی البرز از استقبال بسیار بالای شهروندان برخوردار شود.

بیلبوردها و فضای تبلیغاتی کرج که در روزهای اخیر میزبان تبلیغات گسترده ی محیطی چهارمین نمایشگاه خودروی البرز بود، کرج را تبدیل به شهری با رنگ و بوی نمایشگاه خودرو کرده است.

نظر بینندگان
!
!
!