دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
فراگیری استاندارد «رنو استور» در نمایندگی های ایران
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/نمایندگی ها و شعبات رنو به 80 می رسد؛

فراگیری استاندارد «رنو استور» در نمایندگی های ایران

پرشین خودرو: مدیر بازاریابی نگین خودرو از تجهیز تعمیرگاه های رنو به لوازم تعمیرگاهی آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی خبر داد و گفت: به زودی تمام شعبات نگین خودرو به استاندارد رنو استور مجهز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محمد مرتضایی با بیان این مطلب که عیب یابی و تعمیرات با تجهیزات مدرن کیفیت تعمیرات را ارتقاء می دهد، بیان کرد: در راستای افزایش سرعت پخش قطعات و رضایت مندی مشتریان 3 مرکز توزیع قطعات یدکی در کشور ایجاد کرده ایم.

وی گفت: این مراکز توزیع در جهت ارائه خدمات سریع به مناطق همجوار خود در شمال، مرکز و جنوب ایران تاسیس شده است.

مدیر بازاریابی نگین خودرو با اشاره به انجام بروز رسانی و استاندارد سازی در 10 نمایندگی سابق تا پایان شهریورماه، افزود: نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در شهر های رفسنجان، شاهرود، بیرجند، بجنورد، سیرجان، همدان، قزوین، گنبد و بوشهر تا پایان شهریور ماه سال جاری انجام می شود.

مرتضایی گفت: با تاسیس نمایندگی های جدید آمار نمایندگی و شعبات رنو به 80 خواهد رسید که 90 درصد این مجموعه به فروش و خدمات پس از فروش می پردازند و مابقی به بحث فروش اختصاص دارد.

مدیر بازاریابی رنو در پایان خاطر نشان کرد: در جهت ارتقای سطح دانش و استاندارد سازی رنو، مراحل ساخت بزرگترین مرکز آموزش رنو در خاورمیانه از اواخر سال جاری و با سرمایه گذاری شرکت نگین خودرو آغاز خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نگین خودرو
نظر بینندگان
!
!
!