سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
تدابیر ترافیکی پلیس برای کنکوری‌ها
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
اجاره خودرو

تدابیر ترافیکی پلیس برای کنکوری‌ها

پرشین خودرو: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری کنکوردر پایتخت گفت: ماموران با استقرار در اطراف محل‌های برگزاری نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدام می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو، درباره تدابیر پلیس راهور برای روان‌سازی ترافیک در اطراف محل‌های برگزاری کنکور گفت:‌ در این‌زمینه پیش‌بینی‌ها و هماهنگی‌های لازم با مسئولان برگزار کننده کنکور انجام شده و محل‌های برگزاری کنکور از سوی پلیس شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه ماموران با استقرار در اطراف محل‌های برگزاری کنکور نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدام خواهند کرد، گفت: مأموران راهور از ساعت ۶ در مقابل مراکز برگزاری کنکور مستقر می‌شوند و هنگام ورود و خروج داوطلبان نوبت عصر نیز در آماده‌باش خواهند بود.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه ماموران نسبت به حل گره‌های ترافیکی و روان‌سازی آمد و شد در اطراف حوزه‌های برگزاری کنکور اقدام خواهند کرد، گفت: از داوطلبان نیز می‌خواهیم که تا حد امکان از ناوگان حمل و نقل عمومی برای حضور در حوزه‌های برگزاری کنکور استفاده کنند.

عابدی در پایان از داوطلبان و همراهان آنان خواست که از توقف دوبله در معابر اطراف محل برگزاری همچنین انسداد مسیر جدا پرهیز کنند چرا که این اقدام آنان ممکن است سبب ایجاد ترافیک سنگین و تاخیر در رسیدن دیگر داوطلبان به محل آزمون شود. پلیس نیز با تخلفات برخورد خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!