پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
همکاری با فولکس منجر به تفکر بیشتر و تحول در صنعت خودرو می شود
۰۹:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
رئیس گروه ماموت:

همکاری با فولکس منجر به تفکر بیشتر و تحول در صنعت خودرو می شود

پرشین خودرو: فولکس واگن که در سال گذشته به عنوان برترین تولیدکننده خودرویی جهان شناخته شده است از طریق نماینده رسمی خود، شرکت ماموت خودرو در ایران آغاز به فعالیت کرد.

به گزارش پرشین خودرو، حضور فولکس واگن در ایران علاوه بر کمک به ارتقای سطح کیفی و ایمنی خودروهای موجود کشور، نشانی از گسترش و تقویت تعاملات دو کشور آلمان و ایران محسوب می گردد.
این گزارش می افزاید ماموت خودرو مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری فولکس ‌واگن در ایران را برعهده دارد.
این شرکت از ماه آینده با دو مدل از خودروهای پرفروش فولکس ‌واگن آغاز به کار و سپس به منظور تامین نظر طیف وسیعی از سلایق مشتریان خود سراغ محصولات دیگر این برند آلمانی خواهد رفت.

آندرس سانت ینسن مدیر پروژه بازار ایران می گوید: با بازگشت فولکس واگن به ایران و ارائه آخرین مدلهای محصولات فولکس به مشتریان ایرانی بهمراه ویژگیهای متمایز، روابط بین المللی خود را بیشتر از قبل تقویت می کنیم.

مهرزاد فردوس عضو هیئت مدیره و رئیس گروه ماموت نیز می افزاید: "بازار خودروی ایران تحت تاثیر انتظار مشتریان در حال تغییر است. راحتی و آرامش، حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها، امنیت، مصرف بهینه سوخت و ... از نگرانی‌های مردم ایران در این حوزه است.
به گفته وی، این همکاری منجر به تفکر بیشتر و تحول در صنعت خودرو، و در نتیجه حرکت در مسیر انتخاب وسایل نقلیه و راهکارهای‌ مدرن‌تر در حوزه‌ی حمل و نقل شده است.

با درج نام شرکت ماموت خودرو در سایت شرکت فولکس واگن رسماً این شرکت به عنوان نماینده فولکس در ایران معرفی شد و طی روزهای گذشته خبرگزاری های معتبر جهان این رخداد را پوشش و تحلیل کرده اند.
دسترسی به اطلاعات بیشتر از این پس از طریق آدرس www.volkswagen.ir امكان پذیر می باشد.

برچسب ها:
ماموت خودرو
نظر بینندگان
!
!
!