شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
استقبال از طرح فروش عید فطر رامک خودرو+جزئیات
۰۹:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

استقبال از طرح فروش عید فطر رامک خودرو+جزئیات

پرشین خودرو: جشنواره فروش عید فطر رامک خودرو به دلیل شرایط ویژه فروش و خدمات VIP ، مورد استقبال خریداران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو از ابتدای تیر ماه سال جاری همزمان با عید سعید فطر فروش ویژه محصولات سانگ یانگ توسط رامک خودرو نماینده رسمی این برند کره ای کلید خورد.
بر اساس این گزارش شرایط ویژه و VIP در نظر گرفته شده در این جشنواره فروش موجب شد تا علاقه مندان به این برند برای انتخاب و خرید خود درنگ نکرده و در این جشنواره شرکت کنند.
دو محصول تیوولی و نیو کوراندو در این جشنواره عرضه شد که به گفته مدیران رامک خودرو استقبال از این خودرو ها در جشنواره عید فطر بسیار خوب بوده است.
مدل های مختلف برند سانگ یانگ به دلیل کیفیت و زیبایی بسیار، مورد توجه نسل جوان ایرانی قرار داشته و رامک خودرو با شعار "همراه شما در تمامی راه ها" در عرضه خودروهای خود به این مهم به خوبی دقت کرده است.
عرضه تیوولی و نیو کوراندو به صورت نقد و اقساط یکی از ویژگی های جشنواره عید فطر رامک خودرو بوده است. برای خرید تیوولی تنها باید از بین پیش پرداخت های 20، 30 و 40 میلیون تومان یکی را واریز کرده و مابقی قیمت خودرو در زمان های مشخص و اقساط بلند مدت پرداخت نمایید.
حتی برای خرید نیو کوراندوی 145 میلیون تومانی نیز شما تنها به پرداخت 50 تا 75 میلیون تومان نقد نیاز داشته ومابقی مبالغ به صورت اعتباری و اقساطی دریافت می شود.
بی شک یکی از دغدغه های خودرو سواران ماندن در خیابان و جاده به دلیل خرابی خودرو و حتی پنچر شدن وسیله نقلیه و اتمام سوخت ماشین است که در طرح VIP رامک خودرو این دلنگرانی ها به خوبی پوشش داده شده تا شما دیگر نگران ماندن در مسیر نباشید.
از مهمترین شرایط ویژه این جشنواره فروش که با هدف جلب رضایت مشتریان کلید خورد می توان به حمل خودرو تا نزدیکترین نمایندگی مجاز که برای شهر ها تا 50 کیلومتر و برای جاده ها تا 100 کیلومتر اعلام شد، تعویض لاستیک پنچر با زاپاس، سوخت رسانی در صورت تمام شدن بنزین، شارژ و خدمات تعویض باطری و هزینه ایاب و ذهاب رایگان اشاره کرد.
رامک یدک شرکت خدمات پس از فروش رامک خودرو، همچنین با هدف جلب رضایت مشتریان خود برای اولین بار طرح خودروی جایگزین را در این جشنواره اجرا می کند. یعنی اصلا نباید نگران ماندن در خیابان و جاده به دلیل خرابی خودروی خود باشید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رامک خودرو
نظر بینندگان
!
!
!