جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۵ | ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
ثبت هفت تقدیرنامه برای هفت محصول در کارنامه ایران خودرو
۱۳:۴۵ | ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
اجاره خودرو
در هشتمین دوره جایزه ملی کفیت صورت گرفت:

ثبت هفت تقدیرنامه برای هفت محصول در کارنامه ایران خودرو

پرشین خودرو: در مراسم هشتمین دوره جایزه ملی کیفیت، گروه صنعتی ایران خودرو، در بین 40 واحد صنعتی مورد ارزیابی، هفت تقدیر نامه اشتهار به کیفیت سه، دو و یک ستاره را برای هفت محصول در سال جهاد اقتصادی به خود اختصاص داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، جایزه ملی کیفیت ایران هر سال برگزار می شود و موسسات داوطلب در زمینه محصول و فرآیندهای تولید توسط ارزیابان، مورد بررسی قرار می گیرند و براساس امتیازهایی که به دست می آورند در سطوح گوناگون این جایزه را دریافت می کنند.

درمراسم هشتمین دوره جایزه ملی کیفیت که روز 18 آبان ماه با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت و رئیس سازمان ملی استاندارد و صاحبان شرکت‌های صنعتی در برج میلاد برگزارشد، نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو هفت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت را ازدست غضنفری دریافت کرد.

درهشتمین دوره جایزه ملی کیفیت حدود 40 واحد از 20 واحد موفق، تقدیرنامه های اشتهار به کیفیت و گواهینامه اهتمام به کیفیت دریافت کردند.

براساس این گزارش، در فرآیند جایزه ملی کیفیت ایران هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو با کسب درجه اشتهار سه، دو ویک ستاره به عنوان اولین و تنها شرکت صنعتی است که موفق به دریافت هفت تقدیرنامه در جایزه ملی کیفیت شده است.

دراین گزارش آمده است، معاونت تولید خودرو سواری برای تولید پژو 206، معاونت تندر90 برای تولید تندر، تقدیرنامه اشتهار به کیفیت سه ستاره دریافت کردند که این برای اولین مرتبه است که یک شرکت در كشور توانسته برای دو محصول خود تقدیرنامه اشتهار به کیفیت سه ستاره درطول اجرای مدل علمی و ملی ارزیابی کیفیت کسب کند. به عبارت دیگر برای دریافت این سطح از جایزه ملی کیفیت کسب حداقل نیمی از امتیازات کل جایزه ضروری است.

براساس این گزارش، ایران خودرو با کسب تقدیرنامه اشتهار سه ستاره آخرین گام را برای رسیدن به تندیس جایزه ملی کیفیت برداشت.

همچنین معاونت تولید خودرو سواری برای تولید سمند، شرکت ایران خودرو خراسان برای تولید گراندویتارا، قائم مقامی تولید قطعات پرسی برای قطعات پرسی، معاونت تولید نیرو محرکه برای تولید موتور کم مصرف تی یو5 به کیفیت دو ستاره و نیز معاونت سیستم جامع تولید، برای خدمات برنامه ریزی تامین، تولید و خدمات لجستیک تقدیرنامه اشتهابه کیفت یک ستاره را بدست آوردند.

براساس این گزارش، در چشم انداز تعالی گروه صنعتی ایران خودرو و حرکت نو درمسیر تعالی و کیفیت و تبدیل شدن به شرکت سرآمد و مرجع درسیستم های مدیریتی به عنوان الگو ی قابل بهینه کاوی و موفق درسطح ملی و خاورمیانه دیده شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!