یكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تردد بیش از یک میلیون خودرو طی سه روز گذشته در جاده های زنجان
۱۶:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

تردد بیش از یک میلیون خودرو طی سه روز گذشته در جاده های زنجان

پرشین خودرو: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: طی روزهای 21 تا 23 تیر تردد یک میلیون و 217 هزار خودرو در جاده های این استان ثبت شد.

به گزارش پرشین خودرو، ایرج دست نشان  افزود: از 21 تا 23 تیر با بیش از یک میلیون تردد خودرو در جاده ای استان زنجان، رتبه این استان از کل ترددهای ثبت شده در جاده های کشور در ردیف 14 قرار گرفت.
وی یادآورشد: از یک میلیون و 217 هزار تردد ثبت شده، 275 هزار تردد مربوط به خودروهای سنگین با 25 درصد مجموع ترددها بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: 11 درصد از ترددها فاصله غیرمجاز، پنج درصد سرعت و یک درصد نیز سبقت غیرمجاز داشته اند.
به گفته دست نشان طی سه روز بیان شده بیشترین حجم تردد در آزاد راه زنجان – قزوین با 627 هزار تردد ثبت شده است.
وی ادامه داد: یکهزار و 900 تردد دارای سرعت غیرمجاز و از این تعداد یکهزار و 818 تخلف لحظه ای و 89 خودرو نیز دارای سرعت متوسط بودند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر تردد در همه جاده های این استان به صورت عادی و روان در جریان است.
به گزارش ایرنا، 37 دستگاه نظارت تصویری و 58 دستگاه تردد شمار در جاده های استان زنجان فعال است.

مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 20 دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزادراه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، حدود پنج هزار و 600 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.

 

نظر بینندگان
!
!
!