چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
یک ایرباس ۳۲۰ در مذاکرات به شکل رایگان دریافت کردیم
۱۵:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
اجاره خودرو
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل خبر داد

یک ایرباس ۳۲۰ در مذاکرات به شکل رایگان دریافت کردیم

پرشین خودرو: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل اعلام کرد: ما در جریان قطعی کردن قراردادها بیشترین تخفیف را دریافت کردیم و در این بین در آخرین لحظات ورود یک ایرباس ۳۲۰ به کشور به شکل رایگان قطعی شد.

به گزارش پرشین خودرو، اصغر فخریه کاشان در مراسم تودیع و معارفه مدیران ایران ایر با بیان این مطلب توضیح داد: آنچه بیشترین اهمیت را در طول دو سال گذشته داشت همکاری‌های همه‌جانبه تمام طرف‌های ایرانی برای به نتیجه رسیدن توافق‌ها بود. در این بین یکی از اصلی‌ترین مسائل گرفتن بیشترین تخفیف از ایرباس برای هواپیماهای جدید بود که خوشبختانه تمام تخفیف‌های ممکن برای ایران لحاظ شد.

وی ادامه داد: در تمام طول مذاکرات مدیرعامل ایران نقشی اساسی در مذاکرات ایفا می‌کرد که در آخرین گام ایشان در جریان مذاکرات نهایی با مدیرعامل ایرباس یک هواپیمای ایرباس ۳۲۰ را به شکل رایگان به توافق ایران اضافه کرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل با بیان اینکه در جریان مذاکرات طرف ایرانی تلاش کرد بیشترین امتیازات را دریافت کند، عنوان کرد: امروز ما باید تلاش کنیم که این توافق و قراردادهای مهم پابرجا بماند و به مرحله اجرا برسد. ما توانستیم سد سنگین تحریم‌ها را بشکنیم و امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه پیدا کند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایرباس
نظر بینندگان
!
!
!