پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
لزوم تشکیل کمیته امنیتی با عنوان «پلیس مترو»
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
اجاره خودرو
احمدی بافنده مطرح کرد؛

لزوم تشکیل کمیته امنیتی با عنوان «پلیس مترو»

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با توجه به حجم بالای تردد در مترو موارد حقوقی بسیاری درآن رخ می دهد و احتیاج به قوانینی داریم که مدافع مترو و کارکنان آن باشد.

به گزارش  پرشین خودرو،  محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در جلسه مشترک کمیته‌های حقوقی و قراردادی، منابع انسانی وبهره برداری اتحادیه شرکت‌های قطار شهری کشور که با حضور مدیرعامل، مسئولان شرکت‌های بهره برداری و نمایندگان قطارشهری‌های کشور به میزبانی شركت بهره برداری مترو تهران و حومه برگزار شد، اظهار داشت:این جلسات زمینه انتقال تجربیات را فراهم می‌کند و در حال حاضر مترو تهران با جابجایی بیش از سه میلیون مسافر تجربیات زیادی اندوخته دارد.

وی در ادامه از تشکیل کمیته امنیتی با عنوان پلیس مترو به عنوان یک ضرورت در مترو یاد کرد و تصریح کرد: ساختار مترو یک تافته جدا از بخش‌های دیگر شهری است و با توجه به وسعت و جابجایی سفری که از طریق آن صورت می‌گیرد باید به آن توجه جدی شود.

احمدی بافنده در خصوص بومی سازی و ایجاد دانشگاه پلی تکنیک برای پرورش نیروهای متخصص نیز پیشنهاداتی ارائه داد و گفت: روزی که خدمت رسانی را شروع می‌کنیم باید به فکر ارتقا آن نیز باشیم چرا که هر روز مردم مطالبات بیشتری دارند و نیاز است برای این موضوع برنامه ریزی داشته باشیم.

وی ادامه داد: مترو یک وسیله حمل و نقل گران است و نباید آن را رایگان کنیم چرا که برای تعمیر و نگهداری آن هزینه زیادی باید پرداخت شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه کلانشهر‌ها در حال تبدیل شدن به جهان شهر هستند افزود: در جامعه جهانی زیر ساخت‌ها شبکه ای است و دیگر فقط توجه به توسعه حمل و نقل نمی‌شود.

احمدی بافنده گفت: مترو در همه جانمی تواند گسترش پیدا کند ما باید با هماهنگی دیگر وسایل حمل و نقل در راستای تکمیل شبکه حمل و نقل گام برداریم و شبکه‌ای که درست می‌شود باید در دسترس، ایمن، ارزان و پاک باشد و متناسب با میزان مسافت سفر و تعداد مسافر طراحی شود.
باشگاه 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
حمل و نقل ریلی
نظر بینندگان
!
!
!