شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
طرح وِیژه پلیس راهنمایی و رانندگی زنجان اجرا می شود
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان؛

طرح وِیژه پلیس راهنمایی و رانندگی زنجان اجرا می شود

پرشین خودرو: زنجان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از اجرای طرح ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از تیرماه خبر داد و گفت: این طرح از ۲۴ تیرماه در استان اجرا می شود.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ رمضان آفریدون  از اجرای طرح ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با همکاری پلیس انتظامی شهرستان زنجان و امنیت اخلاقی خبر داد و افزود: این طرح از ۲۴ تیرماه در استان اجرا شده و بیشتر در بلوار مهدوی اجرا خواهد شد.

وی اظهارکرد: افرادی هستند که در مراکز مختلف شهر دور دور راه انداخته و مزاحمت برای مردم ایجاد می کنند و در راستای تامین آرامش مردم این طرح اجرا می شود و طرح ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعت ۷ عصر تا یک شب اجرا می شود.

آفریدون تاکید کرد: افرادی که برای مردم مزاحمت ایجاد کرده و آلودگی صوتی و سلب آرامش مردم می شوند در این طرح خودرو آنها به مدت سه روز توقیف و بعد به مراجع قضایی ارجاع داده می شوند.

وی افزود: طرح ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی تا اواخر تابستان اجرا می شود و پلیس با متخلفین سلب آرامش مردم شوخی نداردو برخورد قاطع را می کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: علت بیشتر تصادفات درون شهری طی سه ماهه نخست سال جاری در استان زنجان توجه نکردن به جلو، رعایت نکردن حق تقدم و سبقت ناگهانی است و این امر هم ناشی از عدم رعایت حقوق شهروندی دیگران است.

آفریدون یاد آورشد: متاسفانه عابرین پیاده هم در تصادفات نقش بسیاری مهمی را دارند و به جای عبور از پیاده رو ها از سواره روها تردد می کنند که این خود تصادفات را تشدید می کند.

وی گفت: متاسفانه رانندگان در زمان رانندگی اقدام به صحبت کردن با تلفن همراه می کنند و این امر از عوامل موثر در وقوع تصادفات است.

نظر بینندگان
!
!
!