شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
راه اندازی قطار ارم رجا در مسیر تهران- زنجان
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

راه اندازی قطار ارم رجا در مسیر تهران- زنجان

پرشین خودور: به منظور رفاه حال هموطنان گرامی، واگن‌های موجود در مسیر تهران-زنجان-تهران با قطار ارم (ریل باس) شرکت رجا جایگزین شد.

به گزارش  پرشین خودرو،  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: به منظور رفاه حال هموطنان گرامی، واگن‌های موجود در مسیر تهران-زنجان-تهران با قطار ارم (ریل باس) شرکت رجا جایگزین شد. این قطار مشابه با برنامه قبلی روزانه ساعت ۴۰: ۱۳ از تهران به زنجان و ساعت ۳۰: ۶ از زنجان به تهران حرکت می‌کند.

قطار ارم از قطارهای خودکشش شرکت رجاست.

از ویژگی‌های قطار ارم می‌توان به فضای ویژه مسافران با کیفیتی عالی، سیستم تهویه مطبوع و سیستم صوتی برای پخش موزیک و اطلاع رسانی اشاره کرد.

سیستم تهویه مطبوع این قطار متناسب با آب و هوای ایران در نظر گرفته شده و عایق بندی مناسب برای کاهش سر و صدا و همچنین کاهش نفوذ گرد و غبار به واگن‌ها تعبیه شده است.

برای بهره مندی هموطنان گرامی از تسهیلات و تخفیفات دوره‌ای و لحظه‌ای برای سفر با قطارهای مختلف شرکت رجا، این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" بر روی شبکه تلگرام به نشانی @safararzan۱۵۳۹ کرده است که متقاضیان می‌توانند با عضویت در این سامانه از آخرین تخفیف‌های قطارهای رجا آگاهی یابند.

همچنین سامانه ارتباط با مشتریان و فروش بلیت شرکت رجا نیز با شماره ۱۵۳۹ از سراسر کشور پاسخگوی مسافران گرامی است.

 

نظر بینندگان
!
!
!