شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۰ | ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
جاماندن  خودرویی‌ها در جاده بورس
۱۵:۱۰ | ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
اجاره خودرو

جاماندن خودرویی‌ها در جاده بورس

پرشین خودرو: در حالی که خبری از خودرویی‌ها در تالار شیشه‌ای نیست، شاخص کل روند صعودی به خود گرفته و در ارتفاع 80 هزار واحدی قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو،  طی معاملات روزجاری شاخص کل بازار بورس و اوراق بهادار با رشد 508.39 واحدی به ارتفاع 80 هزار و 670.90 واحدی رسیده که برای ثبت این ارتفاع از شاخص 43 هزار و 733 معامله به ارزش 237 میلیارد و 643 میلیون و 832 هزار و 291 تومان انجام شده است.

بررسی بازار بورس و اوراق بهادار نشان از آن دارد که نام نمادهای خودرویی جایی در بین تاثیرگذارترین‌ها و پربازدیدترین‌های بازار ندارد.

بازار روزجاری برای خودرویی‌ها شروعی تکراری داشته، زیرا هفت نماد خودرویی در روز چهارشنبه در توقف تالار به سر می‌بردند و در معاملات روزجاری این موضوع بار دیگر تکرار شده است.

در معاملات روزجاری ارزش هر سهم نماد خساپا (سایپا) 1390 ریال، خودرو (ایران خودرو) 2668 ریال، خزامیا (زامیاد) 793 ریال، خپارس (پارس خودرو) 938 ریال، خکاوه (سایپا دیزل) 838 ریال، خبهمن (گروه بهمن) 2109 ریال و خاور (ایران خودرو دیزل) 752 ریال اعلام‌شده است.

توقف نمادهای خودرویی به دلیل آن است که در چند وقت اخیر و در روزهای آینده مجامع این شرکت‌ها برگزار می‌شود و نمادی همچون خساپا که هشت هفته در توقیف تالار به سر می‌برد تعدیل مثبت قابل‌توجهی از سوی شرکت به سازمان بورس اعلام‌شده است.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بورسخودرو
نظر بینندگان
!
!
!