پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
باند سرقت خودرو در ایلام متلاشی شد
۱۶:۰۳ | ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

باند سرقت خودرو در ایلام متلاشی شد

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری اعضای یک باند سارق خودرو در ایلام خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ حمید فتاحی  با اعلام این مطلب گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت در شهر ایلام، مراتب بصورت ویژه در دستور کار واحدهای تجسس کلانتری ها قرار گرفت.

وی اظهار داشت:مأموران تجسس کلانتریهای ۱۲ و ۱۵ شهر ایلام با تلاش شبانه روزی توانستند یک باند سارق خودرو و موتورسیکلت و دو مخفیگاه آنها را شناسایی کنند.

سرهنگ فتاحی افزود: با هماهنگی مرجع قضایی در دو عملیات غافلگیرانه همزمان ۴ متهم دستگیر و تحویل قانون شدند.

وی در ادامه بیان داشت:در این مأموریتها تعداد ۴ نفر سارق حرفه ای که بصورت باندی عمل می کردند دستگیر وتعداد۲۴ سرقت کشف شد.

وی یادآور شد: همچنین در این مأموریت تعداد ۳دستگاه خودرو وتعداد ۶ دستگاه موتورسیکلت سرقت شده کشف شده است.

وی در ادامه با اشاره به مخدوش شدن پلاک برخی خودرو های مسروقه توسط سارقان وانجام سوء استفاده های مختلف، از عموم شهروندان خواست درصورت مشاهده هرنوع مخدوش شدن وتغییر در پلاک خودروها، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ ویا با مراجعه حضوری به یکی از مقرهای پلیس اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته واز موارد سوء جلوگیری کنند.

سرهنگ فتاحی در پایان تأکید کرد: بنابر اعتراف سارقان، خودرو های فاقد تجهیزات ایمنی ضدسرقت وپارک شده در نقاط خلوت وتاریک مورد سرقت قرار گرفته اند لذا از همشهریان خواست با رعایت نکات وتوصیه های پلیس از جمله نگهداری خودرو در پارکینگ، تجهیز نمودن به دزدگیر و... نسبت به پیشگیری از سرقت توجه جدی کنند.

مهر

برچسب ها:
سرقت خودرو
نظر بینندگان
!
!
!