یكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
برخورد مرگبار پژو 206 با لیفان در جاده یاسوج به اصفهان
۱۶:۴۴ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

برخورد مرگبار پژو 206 با لیفان در جاده یاسوج به اصفهان

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعت 13 و 30 دقیقه امروز، چهارشنبه، 11 مرداد وقوع تصادفی در کیلومتر 17 جاده یاسوج به اصفهان در نزدیکی روستای تلگاه به پلیس اعلام شد .

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ اسفندیار تباشیر  افزود: بلافاصله کارشناسان پلیس راه جهت بررسی موضوع به صحنه تصادف اعزام شدند که مشخص شد یکدستگاه خودروی 206 با یکدستگاه خودروی لیفان برخورد کرده که بر اثر این سانحه رانندگی متاسفانه یک نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

وی در خصوص علت این تصادف بیان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی انحراف به چپ، از ناحیه خودروی 206 بوده است.

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از رانندگان عزیز درخواست داریم همواره با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به تابلوهای هشدار کنار جاده، توجه و به توصیه های ماموران پلیس دقت کنند تا شاهد بروز چنین حوادث ناگواری نباشیم.

تباشیر با اشاره به عملیات بهسازی و تعریض محور ارتباطی"یاسوج به اصفهان" به خصوص محل حادثه رانندگی امروز اضافه کرد: از مسئولان راه و شهرسازی درخواست می شود رفع نقاط حادثه خیز را در دستور کار خود قرار دهند.


 دختر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی که دانشجوی پزشکی اصفهان بود در مسیر برگشت از دانشگاه دچار سانحه رانندگی شد و متاسفانه جان باخت.

برچسب ها:
تصادف مرگبار
نظر بینندگان
!
!
!