شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
افزایش ۸.۱درصدی تردد جاده‌ای
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
اجاره خودرو
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد؛

افزایش ۸.۱درصدی تردد جاده‌ای

پرشین خودرو: بر اساس اطلاعات ۱۹۹۱ ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش ۸.۱ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پرشین خودرو،  وزارت راه و شهرسازی بر اساس اطلاعات ۱۹۹۱ ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، از افزایش ۸.۱ درصدی رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش از آن خبر داد.

براین اساس سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز گذشته ۱۵.۵ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد ساعت چهار تا پنج صبح بود که با آگاهی از این موضوع می‌توان زمان مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کرد.

در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه قزوین- کرج در محدوده استان البرز بیشترین رفت و آمد را با ۱۵۸ هزار و ۳۳۲ دستگاه وسیله نقلیه ثبت کرد.

لیست محورهای بسته

به گزارش سامانه ۱۴۱ براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعبه‌های راهداری سراسر کشور، اکنون در محور کرج- چالوس محدوده بیلغان و همچنین آزادراه کرج- قزوین در محدوده شهر کرج ترافیک سنگین است.

ترافیک در محور هراز حدفاصل پلور تا گزنک نیز نیمه سنگین گزارش می‌شود.

به ‌استثنای محورهای اعلام شده زیر، بقیه راه‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به طور عادی در جریان است.

تردد در جاده رامیان- اولنگ- شاهرود در استان‌های سمنان و گلستان و محورهای فرعی رودبار- قلعه گنج و رودبار- کهنوج در جنوب استان کرمان و شمشک – دیزین در استان‌های البرز و تهران، به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی ممنوع است.

در استان فارس محور فسا- داراب به دلیل آبگرفتگی و استهبان- نی ریز به سبب نبود ایمنی کافی بسته اعلام شد.

تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی در محور قدیم ایلام- صالح آباد در استان ایلام نیز امکان رفت و آمد وجود ندارد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی

تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت ۶ بامداد یکشنبه (پانزدهم مردادماه) از محورهای کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع اعلام شد.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ جمعه (فردا) از کرج به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۸ تا ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به سوی کرج یک طرفه است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و با اعلام مأمورین پلیس راه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس ممنوع است.

تریلر، کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت هشت تا ۲۴ پنجشنبه، جمعه و شنبه اجازه تردد از محور هراز و همچنین محور فیروزکوه از تهران به قائمشهر و برعکس را ندارند.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
وضعیت جاده ها
نظر بینندگان
!
!
!