شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ضریب امنیتی قطعات یدكی سایپا افزایش یافت+جزییات
۰۸:۰۰ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
فاز دوم طرح تشخیص اصالت قطعه سایپایدك رونمایی شد؛

ضریب امنیتی قطعات یدكی سایپا افزایش یافت+جزییات

پرشین خودرو: قائم مقام مدیرعامل سایپایدک از افزایش ضریب امنیتی بسته‌بندی قطعات یدكی سایپا در فاز دوم طرح تشخیص اصالت قطعه خبر داد.

یه گزارش پرشین خودرو، غلامرضا محمدی در مراسم رونمایی از ویژگی‌های جدید طرح تشخیص اصالت قطعه در حاشیه نمایشگاه خودرو مشهد، اظهار كرد: شرکت سایپایدک به عنوان توزیع کننده اصلی قطعات و لوازم یدکی خودروهای گروه سایپا و شركت پیشگام در مبارزه با قطعات تقلبی و بی كیفیت، در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و افزایش امنیت و اصالت قطعات یدکی و همچنین افزایش ضریب اطمینان مشتریان هنگام خرید قطعات، اقدام به توسعه و افزایش قابلیت‌های امنیتی بسته بندی قطعات در طرح تشخیص اصالت قطعه نموده است.

وی ادامه داد: در ویژگی‌های جدید افزایش ضریب اطمینان از قطعات اصلی سایپا، خریداران محترم می‌توانند به منظور اطمینان از اصل بودن قطعه، شماره درج شده زیر لایه اسكرچ كه بر روی لیبل بسته‌بندی قطعات درج شده است را به شماره 50001813 ارسال نمایند. به محض ارسال این شماره 16 رقمی، سیستم مكانیزه در اسرع وقت نسبت به بررسی و تحلیل اطلاعات ارسالی اقدام نموده و پاسخ تایید یا عدم تایید اصالت قطعه خریداری شده به همراه اطلاعات فنی قطعه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین مشتریان عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن سایپا بر روی تلفن همراه خود، نسبت به اسکن بارکد QR درج شده در زیر لایه اسکرچ اقدام نموده و از اصالت قطعات خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

محمدی یادآور شد: شركت سایپایدك برای اولین بار در صنعت خودرو بر اساس یك زیرساخت منسجم و در جهت كسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود و افزایش ضریب اطمینان هنگام خرید قطعه، طرح تشخیص اصالت قطعه را در سال 1393 با ایجاد سامانه ارسال پیامكی راه‌اندازی كرد و در این زمینه پیشتاز بوده است كه در سالهای اخیر با پیشرفت تكنولوژی این قابلیت ارتقا یافته است. همچنین این اقدام مورد الگوبرداری سایر شركت‌های خدمات پس از فروش خودرو قرار گرفت كه اقدامی مثبت تلقی می‌شود.

قائم مقام مدیرعامل سایپایدك با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با قاچاق كالا در كشور و توجه به اقتصاد مقاومتی برای رشد و شكوفایی اقتصاد، گفت: وجود قطعات تقلبی در بازار، یک تهدید بزرگ برای مردم به شمار می‌رود و انتظار داریم تا سازمان‌های مسؤول، نظارت بیشتری بر بازار قطعات خودرو داشته باشند و مجازات سخت‌گیرانه‌تری در برخورد با سودجویان و متقلبان اعمال نمایند. قطعا ما در این مسیر همراه آنها هستیم و همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا با تمرکز بیشتر بر آن، مسؤولیت اجتماعی خود را در قبال مشتری به انجام برسانیم.

وی ادامه داد: حفظ جان و مال همه افرادی كه از خودرو استفاده می‌كنند برای ما مهم است لذا به منظور حمایت از مشتریان، اقدامات گسترده‌ای در راستای ترویج فرهنگ استفاده از قطعات اصلی و با كیفیت شركتی و جلوگیری از تولید و توزیع قطعات تقلبی آغاز كرده‌ایم كه از آن جمله می‌توان به انجام بازرسی‌های مشترك با اتاق اصناف تهران، طرح تشخیص اصالت قطعه و همچنین اقدامات حقوقی علیه متخلفین و سوء استفاده كنندگان از بسته‌بندی سایپا اشاره كرد.

لازم به ذكر است مشتریان محترم گروه سایپا به منظور جلوگیری از هر گونه وارد شدن آسیب احتمالی به خودرو و سرنشین، هنگام خرید قطعات یدكی برای اطمینان از اصلی بودن قطعه، می‌توانند از این امكان استفاده نمایند و قطعات اصلی سایپا را با برچسب اطمینان فقط از نمایندگی‌های مجاز و عاملیت‌های فروش قطعه تهیه كنند.

برچسب ها:
سایپایدک
عکس های مرتبط
فاز دوم طرح تشخیص اصالت قطعه سایپایدك
نظر بینندگان
!
!
!