چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۶:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
«ایکس22» با رنگ های ویژه در نمایشگاه مشهد
۰۶:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/معاون فروش مدیران خودرو خبر داد:

«ایکس22» با رنگ های ویژه در نمایشگاه مشهد

پرشین خودرو: شرکت مدیران خودرو با هر دو برند چری و ام.وی.ام و سورپرایزهای ویژه به بازار مشهد ورود کرده است.

جواد اکبری معاون بازاریابی و فروش مدیران خودرو، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب گفت: نمایشگاه مشهد یکی از مهمترین نمایشگاه های خودرویی کشور بوده و در شرق و شمال شرق کشور چشم همه به این نمایشگاه است.
وی ادامه داد: مدیران خودرو هر ساله سعی کرده است با تمام قوا در این نمایشگاه شرکت کند و هر ساله نیز یک سورپرایز برای مشهدی ها به همراه دارد. سال 94 تیگو5، سال گذشته ایکس33 اس و امسال نیز تیگو7 را به این نمایشگاه آوردیم.
اکبری تصریح کرد: امسال مدیران خودرو با هر دو برند خود چری و ام.وی.ام و با تمام محصولات در این نمایشگاه شرکت کردیم و البته خاص این نمایشگاه چری حضور پر رنگ تری دارد و با تیگو7 نمایشگاه را تحت تاثیر خود قرار داده است.
وی از سورپرایز دوم مدیران خودرو و چری در نمایشگاه مشهد گفت و افزود: ما پیش نمایش آریزو5 توربو را در مشهد خواهیم داشت و به زودی رونمایی از این خودرو برای بازار را داریم.
معاون بازاریابی و فروش مدیران خودرو خاطرنشان کرد: محوریت ما در چری تکنولوژی های جدید و های تک است. در برند ام.وی.ام با معرفی ایکس 22 که مورد پسند جوانان خواهد بود نمایشگاه مشهد را سورپرایز خواهیم کرد.

عکس های مرتبط
ایکس 22
نظر بینندگان
!
!
!