چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فروش فوری محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه مشهد
۱۱:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
/اختصاصی/افزایش 10درصدی نرخ یورو به ضرر واردکنندگان است؛

فروش فوری محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه مشهد

پرشین خودرو: بسته شدن ثبت سفارش خودرو و تغییر نرخ ارز برای واردکنندگان خودرو مشکل آفرین است.

علی شکوهی مدیر بازاریابی آرین سرمایه در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب گفت: در هفدهمین نمایشگاه بین المللی مشهد، سیاست ما در اختیار قرار دادن شرایط مناسب خرید برای مشتریان مشهدی است تا بتوانند محصولات ما را خریداری کنند.
وی ادامه داد: آرین موتور تنها شرکتی است که در حال حاضر محصولات خود را با شرایط اقساطی مناسب 12 و 18 ماهه بدون بهره در اختیار مشتریان خود قرار می دهد این مهم موجب شده است مشتری بهترین خرید را با بهترین شرایط انجام دهد.
شکوهی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه مشهد برای خریداران یک درصد تخفیف اضافی در نظر گرفته ایم که این تخفیف روی قیمت پایه اعمال می شود و تفاوتی نمی کند که مشتری نقدی خرید کند و یا از مدل های اقساطی شرکت بهره ببرد.
وی در مورد محصولات عرضه شده در نمایشگاه مشهد گفت: 5 محصول میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3 و 5، ای اس ایکس، میراژ و لنسر را به این نمایشگاه آوردیم و برای تمام این محصولات نیز شرایط فروش فوری برقرار است.
معاون بازاریابی آرین موتور تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که بر اساس قانون سازمان حمایت، فروش فوری تا همان بازه زمانی 0 تا 30 روز رعایت شود و البته هدف ما این است که این تحویل ها را به 4 روز برسانیم که این مهم مدتی در مورد میراژ اتفاق افتاد.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل بسته شدن ثبت سفارش برای تحویل محصولات در 4 روز به مشکل بر خوردیم. در کنار مشکل ثبت سفارش، مشکل تغییر نرخ ارز هم به ما فشار مضاعفی را وارد کرده است.

عکس های مرتبط
آرین موتور
نظر بینندگان
!
!
!