یكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
استقبال كم نظیر از تازه واردهای سایپادیزل در نمایشگاه خودرو مشهد
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
/گزارش خبری/

استقبال كم نظیر از تازه واردهای سایپادیزل در نمایشگاه خودرو مشهد

پرشین خودرو: محصولات جدید سایپادیزل در نمایشگاه خودرو مشهد، در طول دو روز نخست برگزاری این رویداد بزرگ خودرویی كشور؛ با استقبال گسترده و كم نظیر مردم این شهر مواجه شدند.

به گزارش پرشین خودرو،  محصولات جدید این شركت شامل كامیون ولوو fmx بعنوان نخستین كامیون كمپرسی با گیربكس اتوماتیك در كشور و كامیون جدید رنو D wide كه تولید و عرضه آن پس از ٦ سال وقفه دوباره از سر گرفته خواهد شد؛ در تیررس مشتریان و علاقه مندان به محصولات اروپایی قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش؛ هر دو محصول یاد شده بدون فاصله تكنولوژی؛ همزمان با شركت مادر در ایران تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

این گزارش حاكیست؛ كامیون ولوو fmx با بهره مندی از موتور قدرتمند ٤٦٠ اسب بخاری با استاندارد آلایندگی یورو ٥ و گیربكس هوشمند i-shift كه فقط مختص محصولات ولوو است و نیز سایر تجهیزات رفاهی روز دنیا،در آینده نزدیك و در سگمنت مربوط به محصولات كمپرسی، حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.

همچنین؛ محصول جدید رنو D Wide نیز كه از موتور ٦ سیلندر با قدرت 310dxi7 با استاندارد آلایندگی یورو ٥ با تجهیزاتی چون پیش گرمكن استارت موتور، توریو شارژ ترمز خفه كن و فن الكترونیكی ویسكو سود می برد؛ با بهره مندی از گیربكس zf با ٨ دنده جلو، یك دنده كرال و یك دنده عقب، آماده رقابت با هم رده های خود در این بخش از بازار خودروهای تجاری است.

بر این اساس؛ كشنده های ولوو fh بعنوان با كیفیت ترین كامیون كشور؛ دانگ فنگ t480 و نیز كامیون الوند ٨/٥ تن؛ سایر محصولات سایپا دیزل در این نمایشگاه را تشكیل می دهند.

گفتنی است؛ غرفه سایپا دیزل در طول مدت زمان برگزاری نمایشگاه (١٦ تا ٢٠ مرداد) و از ساعت ١٧ الی ٢٣ در سالن عطار؛ پذیرای بازدیدكنندگان محترم است.

نظر بینندگان
!
!
!