پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
«ساپراموتور» دارای مجوز عرضه محصولات اوپل آلمان در ایران است
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/رئیس هیأت مدیره ساپراموتور:

«ساپراموتور» دارای مجوز عرضه محصولات اوپل آلمان در ایران است

پرشین خودرو: شرکت ساپراموتور بعد از انتشار برخی اخبار از سوی رسانه ها مبنی بر اینکه این شرکت مجوز فروش و پیش فروش محصولات اپل را ندارد جوابیه ای را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پرشین خودرو، در این جوابیه آمده است:

"نظر به رعایت اخلاق در انتشار اخبار و شفاف سازی افکار عمومی که از رسالت‌های رسانه است؛ پیرو انتشار خبری از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر اینکه شرکت ساپراموتور بدون کسب نمایندگی رسمی و بدون اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به پیش فروش محصولات شرکت OPEL (اوپل) در ایران کرده‌ است، شرکت ساپراموتور اعلام می‌کند که دارای مجوز فعالیت در عرضه‌ برند اوپل آلمان (گواهی فعالیت نمایندگی شرکت خارجی) به شماره‌ی 901211353 از وزارت صنعت معدن و تجارت است. مطابق مستندات این مجوز از تاریخ 2/2/1396 الی 10/12/1400 دارای اعتبار است.


 

همچنین سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از متقاضیان خرید درخواست کرده است که در زمان مراجعه به شرکت‌های عرضه‌ کننده‌ی خودرو، مجوز پیش فروش و شماره‌ی مجوز مربوطه جهت پیش فروش خودرو که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شده است را از فروشنده مطالبه کنند؛ شرکت ساپرا موتور نیز اقدامی خلاف این موضوع انجام نداده و تا امروز 21 مردادماه 1396 اقدامی برای پیش‌فروش محصولات اوپل نکرده است.

این جوابیه برای اطلاع رسانی به عموم هموطنان عزیز و شفاف سازی فعالیت رسمی شرکت ساپراموتور منتشر می‌گردد."

با تشکر
کیا حسین‌شاهی
رئیس هیأت مدیره

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ساپرا موتور
نظر بینندگان
!
!
!