شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۱ | ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
کارتینگ آزادی میزبان صاحبان خودروهای MVM
۱۰:۵۱ | ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

کارتینگ آزادی میزبان صاحبان خودروهای MVM

پرشین خودرو: باشگاه مشتریان مدیران خودرو به پاس وفاداری برخی از مشتریان محصولات برند MVM آنها را جهت حضور در یک برنامه مهیج و مرفه به مجموعه کارتینگ آزادی تهران دعوت کرد تا این بار هیجان و حس جوانی را در پیست آزادی تجربه کنند.

به گزارش پرشین خودرو، یک روز پرهیجان با حضور بیش از ۳۰ خانواده از مشتریان خودرو های MVM و و برخی رسانه ها برگزار شد و اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو هر یک بتناسب علایق خود از تفریحات مجموعه کارتینگ آزاد استفاده کردند تا خاطره یک روز خوب را یاد خود و خانوادهایشان رقم زده باشند.

همچنین در حاشیه این برنامه کارشناسان واحد ارتباط با مشتری شرکت مدیران خودرو جهت سنجش رضایت مشتریان و همچنین دریافت نظرات اصلاحی در حوزه های مختلف ارائه خدمات حضور داشتند تا با تمرکز بر خواسته های اصلی مشتریان قدم جدی تری را در این خصوص برداشته باشند.

شرکت مدیران خودرو سعی دارد همواره با ارائه محصولات قوی تر و بروز و همچنین بالا بردن کیفیت خدمات خود سطح رضایت مشتریانش را افزایش دهد. اتفاقی که امید‌بخش افزایش رضایتمندی تعداد بیشتری از مشتریان خواهد بود.در پایان این برنامه به شرکت کنندگان در مسابقه کارتینگ جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مدیران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!