پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
 یکی از خاص ترین اتومبیل های بازار ایران
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
اجاره خودرو

یکی از خاص ترین اتومبیل های بازار ایران

پرشین خودرو: لکسس طلایی ژاپنی این خودرو که در محدوده قیمتی 350 تا 390 میلیون تومان به فروش می رسد با مبلغی 20 تا 30 میلیون تومانی به این شکل درآمده تا به یکی از خاص ترین اتومبیل های بازار ایران تبدیل شود

به گزارش پرشین خودرو، ثباتی کاستومز نام یک تیونر ایرانی است که از حدود یک سال قبل کار خود را در زمینه تیونینگ و دیزاین بدنه و کابین خودروهای لوکس و وارداتی شروع کرده و تا کنون موفق شده بیش از 80 خودروی مختلف را به شکلی بسیار جذاب تیونینگ کند. این موسسه ایرانی اخیرا یک دستگاه لکسوس ان ایکس صفر کیلومتر را که هدیه یکی از پاساژهای طلافروشی شهر تهران است، با کاور کروم روانه بازار کرده که زیبایی محسور کننده ای دارد. 

این خودرو که در محدوده قیمتی 350 تا 390 میلیون تومان به فروش می رسد با مبلغی 20 تا 30 میلیون تومانی به این شکل درآمده تا به یکی از خاص ترین اتومبیل های بازار ایران تبدیل شود. کاور بدنه این خودرو از پرطرفدارترین کاورهای بدنه در جهان است که اغلب عشاق اتومبیل به آن کاور گولد می گویند. به زودی گزارشی کامل را از این تیونر خلاق ایرانی منتشر می کنیم. آلبومی از این خودروی زیبا را که به طور اختصاصی به دست فرادید رسیده اینجا ببینید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لکسسان ایکس
نظر بینندگان
!
!
!