سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
اجاره خودرو

اکران فیلم «تابستان داغ»از چهارشنبه

پرشین خودرو: سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم‌های سینمایی مفرحی که در گروه‌های استقلال و قدس قرارداد ثبت کردند به دلیل همزمانی با ایام محرم زمان اکران‌ آن‌ها تغییر یافت.

به گزارش«پرشین خودرو»، سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم‌های سینمایی مفرحی که در گروه‌های استقلال و قدس قرارداد ثبت کردند به دلیل همزمانی با ایام محرم زمان اکران‌ آن‌ها تغییر یافت.
 

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت ‌وگو با ما درباره جلسه امروز شورای صنفی نمایش (6 شهریور) گفت: قرارداد 3 فیلم ثبت شد، قرارداد فیلم «شکلاتی» در گروه زندگی بعد از فیلم «خفگی»، قرارداد «ماجان» در گروه استقلال بعد از فیلم «فصل نرگس»، قرارداد فیلم «من وشارمین» در گروه قدس بعد از فیلم «ساعت 5 عصر» به ثبت رسید.
 
 اکران فیلم «تابستان داغ» از چهارشنبه
 


وی ادامه داد: به دلیل همزمانی دو فیلم کمدی و شاد «خالتور» و «ایتالیا ایتالیا» با ایام محرم  گروه های استقلال و قدس به ترتیب قرارداد فیلم‌های «ماجان» و «من و شارمین» را برای ثبت در شورا ارائه دادند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در ادامه گفت: فیلم سینمایی «تابستان داغ» در سالن‌های سینما از روز چهارشنبه اکران می‌شود و این فیلم به دلیل تاخیر در اکران فیلم «پاتو کفش من نکن» در سرگروه سینمایی ماندانا در یکی از سالن‌های این سینما به نمایش در می آید.

وی در خاتمه تاکید کرد: سقف 10 هفته نمایش فیلم‌های «زیر سقف دودی» و «رگ خواب» به اتمام رسید و سینماها امکان نمایش این دو فیلم را در ساعات موظف نخواهند داشت.

 

 

 

 

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!