پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش کیفیت با توقف تولید خودروهای فاقد استاندارد
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
/گزارش خبری/

افزایش کیفیت با توقف تولید خودروهای فاقد استاندارد

پرشین خودرو: رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) گفت تولید هر خودرویی که قادر به پاس‌کردن استانداردهای ۸۲گانه جدید تا پایان امسال نباشد، از ابتدای سال آینده متوقف خواهد می شود.

به گزارش پرشین خودرو،‌ منصور معظمی با اشاره به سیاست وزارت صنعت بر افزایش کیفیت خودروها گفت: سازمان گسترش خود را ملزم به اجرای توقف تولید خودروهایی می داند که قادر به گذراندن استانداردهای ۸۲گانه جدید نیستند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: انجام این کار به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران واگذار شده و این شرکت نیز جلوگیری از توقف تولید خودروهای بی‌کیفیت را دنبال می‌کند و درصورتی که چنین خودروهایی تولید شوند، نیز قابل ارائه به بازار نخواهند بود.
معظمی تأکید کرد: به‌طور قطع و یقین شرکت‌های خودروسازی باید کیفیت اینگونه خودروها را برای به‌دست آوردن حداقل ۲ستاره کیفی افزایش دهند؛ چراکه برخی خودروهای کنونی در شرایط کیفی قرار دارند که به هیچ‌وجه مورد قبول وزارت صنعت نیست و توقف تولید اینگونه خودروها درصورت ارتقا نیافتن استانداردهای تولید قطعی است.
وی با بیان اینکه توقف تولید این خودروها سیاست وزارت صنعت و دقیقا در راستای اصل مشتری‌مداری است، گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز توقف تولید و عرضه خودروهایی را که استانداردهای کیفی مناسبی نداشته باشند، با جدیت دنبال می‌کند.

برچسب ها:
سازمان گسترش
نظر بینندگان
!
!
!