جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۷ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
انتشار فیلم ‌تأخیر در تحویل بار مسافران یک ایرلاین سبب خیر شد
۱۶:۰۷ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
اجاره خودرو

انتشار فیلم ‌تأخیر در تحویل بار مسافران یک ایرلاین سبب خیر شد

پرشین خودرو: پس از گلایه مسافران پرواز دنیزلی-تهران بابت تأخیر در تحویل بار آنها در فرودگاه امام، رئیس هیأت مدیره شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) دستور توبیخ کتبی و تذکر به رئیس ایستگاه ایرلاین مذکور را صادر و اعلام کرد مناطق مختلف ترمینال از این پس بخش‌بندی می‌شود.

به گزارش  پرشین خودرو، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در روزهای گذشته‌ فیلمی با موضوع «گلایه مسافران هواپیما از تأخیر در تحویل بار آن‌ها پس از ورود به ترمینال مسافری‌ فرودگاه‌ امام»در فضای مجازی و شبکه‌های پیام‌رسان منتشر شد.

به دنبال انتشار این فیلم، کورش فتاحی، رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، دستور تشکیل جلسه‌ ویژه برای رسیدگی به این موضوع و پیگیری حقوق مسافران ‌در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) صادر کرد.

در این جلسه ابتدا موضوع گلایه مسافران یکی از پروازها به دلیل تاخیر در تحویل بار آنها مورد بحث قرار گرفت، پس از بررسی فیلم و مطابقت دادن آن با داده‌های سیستم اطلاعات پرواز و گزارش سرشیفت مدیریت ترمینال فرودگاه‌، مشخص شد که این اتفاق برای مسافران از مبدا دنیزلی در ترکیه به تهران در روز سوم شهریورماه 96 رخ داده و پس از پیگیری‌های دقیق، گزارش علت تاخیر در تحویل بار نیز در جلسه بیان شد.

بر اساس این گزارش بخش اعظم ‌‌بار مسافران پرواز مذکور به ترمینال منتقل شده بود اما به دلیل یک تصمیم اشتباه و تداخل امر سوخت‌رسانی به هواپیما با کار انتقال بار، دو بخش از بار مسافران با تاخیر 40 دقیقه‌ای به ترمینال رسید.

پس از پایان بررسی این مسأله و تببین علت وقوع آن در پایان جلسه، ‌سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) دستورات ویژه‌ای برای پیگیری حقوق مسافران‌ صادر کرد‌ که توبیخ کتبی و تذکر لازم به رئیس ایستگاه شرکت هواپیمایی، از آن جمله است.

‌طبق این تصمیم، اداره امور ترمینال‌ها و اماکن شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نسبت به بخش‌بندی مناطق ترمینال تمهیدات لازم را انجام داده و مدیریت هریک از بخش‌ها توسط افراد مربوطه مشخص شد تا در صورت وقوع هر اتفاق‌ به سرعت پیگیری‌ها برای جلب رضایت مسافر صورت گیرد.

فتاحی در این جلسه تاکید کرد پیگیری حقوق مسافران و فراهم کردن همه زیر ساخت‌های لازم برای رضایتمندی آن‌ها و افزایش سطح خدمت رسانی باید در دستور کار ‌همه بخش‌ها در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار گیرد.‌

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پرواز
نظر بینندگان
!
!
!