شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فعلا فقط خودروهای عمومی گازسوز می‌شوند
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
درپی تخلفات یك شركت گازسوز كردن خودرو

فعلا فقط خودروهای عمومی گازسوز می‌شوند

پرشین خودرو: با وجودی اینكه مدتهاست بر پرهیز از گازسوز كردن خودروها در مراكز غیرمجاز تاكید می‌شود، این روزها جمعی از هموطنانمان از یكی از شركتهایی كه به صورت غیرمجاز در این زمینه فعال بوده، شكایت دارند و از به باد رفتن پولهایشان به واسطه این شركت می‌گویند.

به گزارش «پرشین خودرو»، یكی از این افراد در این باره گفت: از عید امسال مبلغ 415 هزار تومان بابت گاز‌سوز كردن ماشینم پرداخت كرده‌ام و بعد از گذشت هشت ماه نه تنها این عملیات انجام نشده بلكه مبلغی هم كه پرداخت كرده بودیم بازگردانده نشده و می‌بینیم كه صدها نفر دچار چنین مشكلی هستند و مدیرعامل شركت مذكور در دادگاه‌های قضایی چندین پرونده دارد.

پلمپ دفتر متخلف به اتهام كلاهبرداری

وی با بیان این‌كه اكنون عده‌ی بسیاری دچار مشكل او شده‌اند، ادامه داد: برخی نمایندگی‌ها بالای صد میلیون تومان پول به حساب این شركت ریخته‌اند و اكنون برای بازپس‌گیری پولهایشان مشكلات متعددی دارند.

این شهروند كه خود را از جانبازان دوره‌ی دفاع مقدس معرفی می‌كند، در عین حال عنوان كرد: قرار بود این شركت در قالب طرحی این هزینه را از جانبازان و رزمندگان به صورت اقساطی دریافت كند، حتی در این مدت با پیامك‌های مختلف از ما خواسته شده تا در این زمینه اقدام كنیم، اما اكنون كه ما پول‌ها را پرداخت كرده‌ایم، هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد و هیچ كس هم پاسخگو نیست.

به گزارش ایسنا، این فرد همچنین اظهار كرد: مدت‌هاست كه ما در دادگاه پیگیر این موضوع هستیم و همچنان تكلیفمان مشخص نشده است، حال برای من این سوال مطرح است كه اگر این شركت تا این اندازه شاكی داشته، چگونه می‌توانسته پیامك‌های تبلیغاتی بفرستد یا از طریق اعطای جوایز برنامه‌ی ورزشی نود برای خود تبلیغ كند؟ آیا واقعا نباید بر روی این شركت‌ها نظارت باشد؟ آیا واقعا هر كس می‌تواند این اندازه پول دریافت و پس از آن دفتر خود را تعطیل كند؟

قبلا هشدار داده بودیم

اما در این زمینه مسئولان شركت سی.ان.جی می‌گویند كه ما از مدتها پیش از طریق سایت خود و برخی خبرگزاری‌ها اعلام كرده بودیم كه فعالیتهای این شركت غیر قانونی است.

حاج حسینی مدیر ارتباط با رسانه‌های شركت سی.ان.جی در این زمینه گفت: پس از تبلیغات این شركت در تلویزیون بلافاصله جلو تبلیغات آن را گرفته و مساله‌ را از مجاری قانونی پیگیری كردیم اما پس از مدتی این شركت توسط قوه قضاییه تبرئه شد و توانست به‌طور مجدد تبلیغات خود را در تلویزیون از سر بگیرد.

وی ادامه داد: ما از ابتدا بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی خود و حتی برخی خبرگزاری‌ها به مردم اعلام كردیم كه فعالیت‌های این شركت غیرقانونی است و این كارگاه با تبدیل غیرمجاز هم به كلاهبرداری پرداخته و هم ایمنی و جان مردم را به خطر می‌اندازد.

حاج حسینی با بیان این‌كه شركت سی.ان.جی وضعیت این شركت را از طریق وزارت بازرگانی و كشور هم دنبال كرده و حتی تا تعزیرات حكومتی هم پیش رفته، اظهار كرد: این شركت در مقطعی حتی مجوز تاسیس كارگاه به دیگران می‌داد و پولهای هنگفتی دریافت می‌كرد.

وی در پاسخ به این سوال كه شركت «پرشین‌ گاز» مجوز فعالیت خود را از چه مرجعی دریافت كرده، توضیح داد: ما هم نمی‌دانیم، چراكه تمام شركت‌های فعال در این زمینه باید برای ثبت باید تاییدیه ‌ما را داشته باشند، اما این شركت نه تنها تاییدیه نداشت، بلكه حتی زمانی كه با مدیر عامل آن تماس گرفتیم، ما را تهدید هم می‌كرد.

خودروهای عمومی گازسوز می‌شوند

حاج حسینی با تاكید بر این‌كه این شركت میلیارد‌ها تومان پول از مردم گرفته، اعلام كرد: در حال حاضر تنها شرك مجازی كه در زمینه‌ی دوگانه‌سوز كردن خودروها وجود دارد شركت «فن‌آوران پارسیان» است كه این شركت هم در حال حاضر تنها تاكسی‌ها و خودروهای عمومی را در دستور كار دارد و تا اطلاع ثانوی هیچ خودروی دیگری را قبول نمی‌كند.

نظر بینندگان
!
!
!