پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
اقدامات پلیس راهور برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
اجاره خودرو

اقدامات پلیس راهور برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان

پرشین خودرو: جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از حضور ۱۰۰ درصدی مأموران پلیس راهور برای برپایی هرچه باشکوه‌تر دعای عرفه و نماز عید سعید قربان در معابر تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو،  سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در مورد آخرین تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای تسهیل در تردد شهروندان و برپایی هرچه با شکوه تر دعای عرفه اظهار داشت: مأموران پلیس راهور فاتب طبق برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی شده در معابر حضور 100 درصدی دارند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت تصریح کرد: در اطراف امامزاده‌ها از جمله امامزاده صالح(ع)، شاه عبدالعظیم حسنی(ع)، مساجد، تکایا، مهدیه تهران و به خصوص در منطقه 12 تهران مأموران برای تسهیل در تردد شهروندان از ابتدا تا پایان مراسم و عادی شدن وضعیت ترافیک منطقه حضور خواهند داشت.

سرهنگ عابدی اعلام کرد: در محدوده جمهوری - سعدی به سمت جنوب امروز(پنج‌شنبه) در زمان اجرای مراسم دعای عرفه محدودیت تردد و توقف خواهیم داشت؛ در برخی از معابر نیز در صورت نیاز مقطعی محدودیت اجرا خواهد شد.

وی افزود: مأموران پلیس راهور همچنین در مسیر بهشت زهرا(س) و در معابر منتهی به قطعات شهدا و طول این مسیر نیز مستقر خواهند شد و نسبت به تسهیل تردد اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی پایتخت در خصوص تسهیلات پلیس راهور در روز عید قربان اظهار داشت: از ساعت 24 امروز (پنج‌شنبه) مأموران پلیس راهور در اطراف مصلی مستقر شده و نسبت به پاکسازی معابر اقدام خواهند کرد؛ خیابان شهید قنبرزاده شمال به جنوب، طول خیابان شهید بهشتی و خیابان رسالت و به طور کلی محدوده اصلی دور مصلی از خودروهای پارک شده پاکسازی خواهند شد.

وی به شهروندان توصیه کرد که برای حضور در نماز عید قربان از مترو، اتوبوس و وسایط حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با بیان این مطلب که مأموران پلیس راهور در اطراف مصلی از ساعت 05:30 دقیقه صبح مستقر خواهند شد، گفت: درهای مصلی از ساعت 06:30 صبح بر روی نمازگزاران باز خواهد شد؛ در همین راستا نیز پارکینگ‌هایی برای پارک خودروهای شخصی پیش‌بینی شده است؛ البته بهتر است شهروندان از وسایط حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

این مقام ارشد راهنمایی و ارنندگی پایتخت اعلام کرد: برای روز عید قربان محدودیت تردد وسایط نقلیه سنگین در اطراف مصلی اجرا خواهد شد؛ محدودیت توقف خودروهای شخصی نیز برقرار است، اما محدودیت تردد نداریم.

سرهنگ عابدی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس فاتب تا پایان مراسم عید قربان و عادی شدن وضعیت تردد معابر در محل‌های پیش‌بینی شده مستقر خواهند شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!