چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
از برترین‌های صنعت خودرو تجلیل می‌شود
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
در اولین جشنواره بین المللی خودرو در مسیر تحول

از برترین‌های صنعت خودرو تجلیل می‌شود

پرشین خودرو: طی مراسمی ویژه با حضور مسئولان بلند پایه، مدیران، نخبگان و کارشناسان در اولین جشنواره بین المللی خودرو در مسیر تحول از مدیران، شرکت ها، حامیان وتاثیرگذاران برتر صنعت خودرو و صنایع وابسته تقدیرو تجلیل بعمل آمده و تندیس ویژه اعطا می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، توحیدعلیخانلو، دبیر جشنواره محور اصلی این جشنواره و همایش را بررسی ابعاد توسعه صنعت خودرو در افق 1404عنوان کرد و افزود: در این همایش راهکارهای تحقق اهداف سند توسعه خودرو در افق1404 مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: ایجاد فضای تولید فکر، ایده و نظریات کارشناسی و به صحنه آوردن محققین، پژوهشگران، نخبگان حوزه صنعت خودرو و صنایع وابسته و نیز ایجاد ارتباط سازنده و تعامل موثر بین مراکز علمی، صنعتی و دستگاههای قانونی و اجرایی کشور از دیگر اهداف و برنامه این همایش در راستای تدوین سند توسعه خودرو است.

علیخانلو ادامه داد: همچنین پشتیبانی از نوآوری، فن آوری و کارآفرینی در صنایع خودروسازی و تثبیت فضای اطمینان بخش برای حضور جدی فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی از دیگر اهداف این همایش و نمایشگاه است.

دبیر کل جشنواره و نمایشگاه بین المللی خودرو در مسیر تحول افزود: بررسی راهکارهای عملی و ارائه برنامه راهبردی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری درخصوص تولیدات صادرات محور، هم اندیشی صنعت و دانشگاه و نیز بررسی و استفاده از الگوهای شکست و موفقیت صنایع خودروسازی جهان را از دیگر موضوعات این جشنواره برشمرد.

علیخانلو همچنین بررسی راهکارها و دستاوردهای مدیریت حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری و نیز جلب مشارکت عمومی در بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا را از اهداف دیگر این رویدادعظیم فرهنگی - اقتصادی عنوان کرد.

گفتنی است، اولین جشنواره و نمایشگاه خودرو درمسیر تحول روز پنجم آذرماه و با حمایت سازمان اکو، مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن، تجارت، وزارت نفت، وزارت راه و شهر سازی و سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران و با مشارکت شرکت های داخلی و خارجی درسالن خلیج فارس مرکز نمایشگاههای بین المللی تهران برگزارمی شود.

مدیران، کارشناسان و علاقه مندان می توانند جهت حضور در این همایش با دبیرخانه این جشنواره تماس بگیرند.

نظر بینندگان
!
!
!