شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۷ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
خریداران مراقب پیش فروش خودروهای خارجی باشند
۱۱:۱۷ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/هشدار رئیس اتحادیه‌ فروشندگان خودرو؛

خریداران مراقب پیش فروش خودروهای خارجی باشند

پرشین خودرو: سعید موتمنی گفت: خریداران با توجه به این که فعلا واردات ممنوع است باید مراقب شرکت‌هایی که خودروهای خارجی را پیش فروش می کنند باشند زیرا عملا امکان تحویل به موقع خودروها وجود ندارد.

به گزارش پرشین خودرو، رئیس اتحادیه فروشندگان اتوموبیل و نمایشگاه‌داران در خصوص افزایش قیمت خودروها مصوبه شورای رقابت گفت: ما هر ساله شاهد این افزایش قیمت هستیم و بازار این اتفاق را قبول کرده پس نباید انتظار داشته باشیم که پروسه خرید و فروش خودرو تحت تاثیر این افزایش اندک قرار بگیرد.

سعید موتمنی ادامه داد: در مقابل در بازار خوردورهای وارداتی شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم که هیچ مبنایی ندارد و فروشنده تا جایی که امکان وجود دارد، خودروی خود را گران عرضه می‌کند.

وی با هشدار به مردم در مورد خرید خودروهای وارداتی گفت: با توجه به این که ثبت سفارش خودرو فعلا صورت نمی‌گیرد قیمت خودروهای وارداتی در حال افزایش است و اگر زودتر تکلیف این امر مشخص نشود، افزایش قیمت ادامه خواهد داشت.

موتمنی تصریح کرد: خریداران با توجه به این که فعلا واردات ممنوع است باید مراقب شرکت‌هایی که خودروهای خارجی را پیش فروش می کنند باشند زیرا عملا امکان تحویل به موقع خودروها وجود ندارد.

وی افزود: هیچ ارزانی بی دلیل نیست الان تفاوت قیمت خودروهای هیوندای در بازار و ثبت نامی نزدیک به 20 تا 25 میلیون تومان است و متاسفانه عده زیادی از مردم به طمع این اختلاف قیمت و با امید این که نهایتا خودروی خود را 30 روزه تحویل خواهد گرفت اقدام به ثبت نام خودرو کرده‌اند اما در عمل خودرویی به دست آنها نرسیده و به اتحادیه و یا مراجع قضایی شکایت کرده‌اند.

وی افزود: امیدواریم با مستقر شدن وزیر جدید هر چه زودتر تکلیف ثبت سفارش خودرو روشن شود زیرا این بلاتکلیفی نتیجه‌ای جز عدم ثبات بازار ندارد. پیش‌تر نیز فردی با شکایت بازیکنان استقلال و پرسپولیس تحت تعقیب قضایی قرار گرفت. این فرد با دریافت پول‌های کلان وعده واردات ماشین‌های گران قیمت را داده بود اما در عمل نتوانست به وعده‌های خود عمل کند و با شکایت این بازیکنان تحت پیگرد قضائی قرار گرفت.

ایلنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
واردات خودرو
نظر بینندگان
!
!
!