سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش ۸ درصدی مصرف بنزین
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

افزایش ۸ درصدی مصرف بنزین

پرشین خودرو: معاون شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه متوسط میزان مصرف بنزین از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است گفت: طبق آخرین آمار میزان مصرف بنزین از ابتدای شهریور بیش از ۸۶ میلیون لیتر بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، شاهرخ خسروانی در مورد آخرین میزان مصرف بنزین در کشور اظهار کرد: میزان مصرف بنزین از ابتدای شهریورماه بیش از ۸۶ میلیون لیتر بوده است. در واقع میزان مصرف بنزین که در تیرماه با ۸۵ میلیون لیتر به اوج خود رسیده بود، باز هم رو به افزایش رفت.

وی در مورد میزان مصرف بنزین از ابتدای سال ۹۶ تاکنون نیز گفت: متوسط میزان مصرف بنزین از ابتدای سال ۸۱ میلیون لیتر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است. از سوی دیگر متوسط میزان مصرف بنزین در شهریور سال ۹۶ نسبت به شهریور سال ۹۵ نیز ۸ درصد رشد داشته است.

معاون شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه میزان مصرف گازوئیل نیز از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵ درصد رشد داشته است، در مورد صادرات فرآورده‌های نفتی گفت: در حال حاضر طبق آخرین آمار میزان صادرات فرآورده‌های نفتی ۴۵۰ هزار بشکه در روز است و پتانسیل صادرات ۶۰۰ هزار بشکه در روز است.
 

برچسب ها:
مصرف سوخت
نظر بینندگان
!
!
!