پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
چهارباغ با آمدن مترو پیاده‌راه می‌شود
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان:

چهارباغ با آمدن مترو پیاده‌راه می‌شود

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: پروژه پیاده روسازی چهارباغ همزمان با مسافرگیری مترو در چهارباغ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا صلواتی  با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پیاده‌روسازی چهارباغ پس از دریافت مصوبه شورای ترافیک استان اصفهان آغاز شد اظهار داشت: این پروژه در قالب شش پروژه در دستور کار قرار گرفت و فاز اول آن نیز خرداد ماه به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه فاز دوم پیاده‌روسازی چهارباغ روز گذشته آغاز شد، ابراز داشت: این بخش حدفاصل خیابان آمادگاه تا فاز اول را شامل می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه پیاده روسازی چهارباغ با مسافرگیری مترو در این خیابان به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: بهره‌برداری از فاز دوم پیاده‌روسازی چهارباغ نیز دو ماه زمان‌ می‌برد.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری سعی در ایجاد بستر برای پیاده‌روسازی چهارباغ دارد، افزود: این در حالی است که در نظر داریم مدیریت برنامه‌های چهارباغ را بر عهده مردم و هنرمندان و همچنین اهالی و کسبه این خیابان قرار دهیم.

صلواتی همچنین با تاکید بر اینکه راه‌اندازی سیستم حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس‌ها و خودروهای کوچک برقی، اسکوتر، دوچرخه و خودروهای کلاسیک و قدیمی از دیگر برنامه‌های حمل و نقلی در محدوده چهارباغ است، ابراز داشت: باید توجه داشته باشیم که تا پایان امسال نیز ایستگاه‌های مترو در میدان امام حسین (ع) و میدان انقلاب به بهره برداری می‌رسد.

برچسب ها:
متروچهارباغ
نظر بینندگان
!
!
!