شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۱۹ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
جاده کرج - چالوس یک طرفه شد
۱۴:۱۹ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
اجاره خودرو

جاده کرج - چالوس یک طرفه شد

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه البرز گفت که تردد وسایل نقلیه به منظور تخلیه بارترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج دقایقی پیش ممنوع شد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ رضا گودرزی  افزود: با توجه به حجم بالای تردد و روان سازی ترافیک دقایقی پیش تردد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و تا ساعت یک بامداد روز پنجشنبه 16 شهریور ماه جاری ادامه دارد.
وی اضافه کرد: تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ازساعت 16 یک طرفه می شود و تا تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.
گودرزی افزود: با توجه به یک طرفه شدن محورکرج -چالوس برخی رانندگان به سرعت خودرو خود افزوده که سبب حوادث ناگوار رانندگی می شود که ضرورت دارد ضمن رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی با سرعت مطمئنه رانندگی و ازهرگونه سبقت بی مورد بویژه در پیچ جاده خودداری کنند.
وی خاطرنشان کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس اجرا شده است .
وی افزود: برخی رانندگان به دلیل عجله و شتاب ازشانه خاکی راه تردد می کنند که این حجم ترافیک را افزایش داده و موجب گره ترافیکی خواهد شد.
وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.
رئیس پلیس راه البرز گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
استان البرز یک هزار و 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.
نیمی از جاده 160 کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

برچسب ها:
کرج - چالوس
نظر بینندگان
!
!
!