پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ورود دومین گروه رالی ترانس ایران از مرز بازرگان
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

ورود دومین گروه رالی ترانس ایران از مرز بازرگان

دومین گروه رالی ترانس ایران از مرز گمرک بازرگان وارد کشور شدند.

به گزارش پرشین خودرو ، این گروه شامل ۳۰ نفر با ترکیب جنسیتی ۱۹ نفر آقا و ۱۱ نفرخانم با ملیت های فرانسوی، بلژیکی، سوییسی و ایسلندی با استفاده از ۱۵ دستگاه خودروی سواری مخصوص مسابقات رالی با هدف ایرانگردی و استفاده از ظرفیت های مختلف گردشگری چون اکوتوریسم کویرنوردی، گردشگری تاریخی و فرهنگی، گردشگری ورزشی خودروسواری از مناطق مختلف کشور عبور خواهند کرد.

رالی ترانس ایران در مدت ۱۹ روز مسابقه خودرو سواری در ایران پس از آذربایجان غربی وارد آذربایجان شرقی و سپس استان کردستان می شوند. گروه سپس از مسیر کرمانشاه، همدان، لرستان، کهکولیه و بویراحمد و چهارمحال بختیاری و ایلام و خوزستان وارد استان فارس می‌شوند و از مجموعه جهانی تخت جمشید بازدید می‌کنند.

رالی ترانس سپس وارد استان یزد و کویر لوت و اصفهان و کویر مرکزی و سمنان شده راه به سوی دامنه های البرز و استان های شمالی مازندران، کیلان و اردبیل ادامه مسیر داده نهایتا در مورخه ۹۶/۷/۰۳ از طریق مسیر تبریز ـ بازرگان از کشور خارج خواهند شد.

استفاده از طبیعت استانهای مسیر رشته کوه زاگرس سپس دشت مرکزی ایران و کویرنوردی و دوباره استان های شمالی دامنه رشته کوه البرز مدنظر این گروه است.

، در حاشیه ورود رالی با همکاری کانون همیاران میراث فرهنگی شهرستان ماکو جهت خوش آمدگویی به توریستها سرودهایی توسط نونهالان کانون در محل سالن مهمانسرای جهانگردی بازرگان اجرا و مورد استقبال خیلی خوب میهمانان خارجی واقع شد.

ایسنا

برچسب ها:
رالی
نظر بینندگان
!
!
!