چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
«مزدا» CX-9 مدل 2018 بروزرسانی شد
۰۹:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

«مزدا» CX-9 مدل 2018 بروزرسانی شد

پرشین خودرو: شرکت مزدا پس از معرفی نسل جدید CX-9 در سال 2016 به تازگی تصمیم گرفت این مدل را با برخی ویژگی های جدید بروزرسانی کند.

به گزارش پرشین خودرو، از جمله این ویژگی ها باید به سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار برخورد عقب، سیستم ترمز هوشمند و یک سیستم ترمز اضطراری اشاره داشت. مزدا مدل بروزرسانی شده را در اواخر ماه سپتامبر سال جاری روانه نمایندگی های مجاز خود خواهد کرد.
CX-9 با سیستم G-Vectoring کنترل هیجان رانندگی بیشتری به ارمغان می آورد. این ویژگی به شکل استاندارد در CX-9 قرار گرفته و کمک می کند تا تغییراتی در موتور، تنظیمات فرمان و دریچه های گاز برای کاهش گشتاور خودرو به وجود آید. حتی این تنظیمات موجب توزیع وزن بهتر مدل شده به شکلی که احساس ثبات بیشتری خواهیم بود.
CX-9 Sport به پک اسپرت 1290 دلاری مجهز بوده که فناوری های بیشتری دراختیار دارد. از جمله آن باید به سیستم چراغ اتوماتیک با کنترل نور پرتو بالا، هشدار خروج از خط، سیستم حرکت درون خط، کروزکنترل انطباقی، گرم کن صندلی جلو و صندلی هوشمند راننده پرداخت.
همانند مدل پیشین تورینگ که با تریم پریمیومی و پیشرفته ای چون صندلی های چرم و درب عقب هوشمند همراه بود، مدل 2018 به صندلی های هوشمند با قابلیت تنظیم کمر و جایگاه مجهز است. بسته پریمیومی تورینگ با قیمت 1890 دلار قابل خرید است و مواردی چون چراغ مه شکن LED، سیستم ناوبری، 12 اسپیکر استریو، سنسور پارک و یک سقف کابین اضافی شامل آن می شود.
CX-9 Grand Touring با سیستم نورپردازی هوشمند، صفحه نمایش درون شیشه جلو و تریم آلومینیومی همراه است. در دیگر مشخصات مدل 2018 باید به صندلی های ردیف دوم، گرم کن فرمان، شیشه جلو ضد بخارو برخی دیگر اشاره کرد.
به جز ویژگی های مورد اشاره، مزدا پیشرفت دیگری در این مدل حاصل نکرده است. در فضای داخلی صندلی های چرم نپا قهوه ای آن را پریمیومی جلوه می دهد و چراغ های جلو LED و نورپردازی داخلی LED به کار گرفته شد.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مزدا
نظر بینندگان
!
!
!