دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
برترین خودروهای اسپرت سال را بشناسید
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

برترین خودروهای اسپرت سال را بشناسید

پرشین خودرو: شرکت های خودروساز همیشه سعی داشته بهترین را به مشتریان خود ارائه دهد. از این رو شاهد معرفی اتومبیل های مختلفی در بازار هستیم.

به گزارش پرشین خودرو، در این میان مدل های اسپرت بیشتر جوان ها را هدف قرار می دهد. زیرا این جوان ها هستند که اشتیاق سرعت و قدرت یک اتومبیل داشته، بنابراین کمپانی هایی نیز روی نقطه ضعف آنها دست زده و به این مدل ها بسنده می کنند تا با ارائه یک خودرو قابل توجه محصولی بزرگ ارائه دهند.
هر سال شاهد معرفی مدل جدیدی از این خودروهای اسپرت هستیم و می خواهیم در این مقاله شما را با برترین خودروهای اسپرت سال 2017 آشنا سازیم. قطعا مطالعه مطلب شما را با اتومبیل های قابل توجه و پرطرفداری آشنا خواهد ساخت:

10- دوج وایپر 2017

شرکت دوج را می توان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو دانست. این کمپانی اخیرا مدل جدید وایپر را به عنوان مدل 2017 عرضه داشت. خودرویی با پیشرانه 8.4 لیتری 10 سیلندر 645 اسب بخاری که در کنار گیربکس شش سرعته دستی قادر است عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی متعدد، طراحی اسپرت با نماد طراحی دوج و رینگ های 18 اینچی آلومینیومی، از ویژگی های دوج وایپر است. بنابراین حضور آن در لیست برترین جای تامل داشته زیرا بسیار ارزشمند است.

9- استون مارتین DB11 2017

استون مارتین DB11 یک خودرو کوپه لوکس بوده که با قیمت 214 هزار دلاری به فروش می رسد. پیشرانه 5.2 لیتری 12 سیلندر قدرت بالایی به این مدل می بخشد و آن را نه تنها لوکس محسوب کرده بلکه قدرت بالایی به DB11 خواهد بخشید که قادر است عملکرد حرکتی بالایی داشته باشد. این مدل اگرچه کوپه بوده اما 4 صندلی را داراست که ظرفیت 4 سرنشین را می توان در آن شاهد بود.

8- پورشه 718 کیمن اس 2017

شرکت پورشه را باید یکی از برندهای بزرگ صنعت خودروسازی دانست که محصولات قابل توجه خود توانسته موردتوجه قرار گیرد. یکی تولیدات این کمپانی کوپه قدرتمند 718 کیمن اس 2017 نام دارد و پیشرانه 2.5 لیتری 350 اسب بخاری برای آن در نظر گرفته شد. گیربکس شش سرعته دستی، سیستم ترمز ABS ضد قفل، سیستم ایمنی و سرگرمی بی نقص و کامل، طراحی اسپرت با رینگ های 19 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر این کوپه را به خودرویی قابل توجه از برند آلمانی تبدیل کرده است و باید آن را ارزشمند دانست.

7- فورد شلبی GT 350 2017

شرکت فورد هر سال مدل جدید محصولات خود را عرضه می دارد و از این رو اخیرا کوپه قدرتمند GT 350 2017 را با پیشرانه 5.2 لیتری هشت سیلندر 526 اسب بخاری عرضه داشت. مدلی با گیربکس شش سرعته دستی و سیستم ترمز ضد قفل ABS که عملکرد بالایی در زمینه حرکتی به این مدل می بخشد. سیستم ایمنی و سرگرمی ایده آل، طراحی اسپرت با آیرودینامیک بالا، رینگ های 19 اینچی آلومینیومی همگی GT 350 2017 شلبی فورد را به محصولی قابل توجه تبدیل کردند. بنابراین حضور آن در لیست برترین خودروهای اسپرت 2017 جای تعجبی باقی نخواهد گذاشت.

6- شورولت کوروت 2017

شرکت شورولت یکی از برندهای مطرح صنعت خودروسازی بوده که یکی از محصولات خودرو اسپرت کوروت 2017 نام دارد. این مدل به پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر 455 اسب بخاری با گیربکس 7 سرعته دستی مجهز است که توان بالایی به مدل می بخشد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی اسپرت با رینگ های 18 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر لیست ویژگی های کوروت 2017 را تکمیل می کند. بنابراین حضور آن در لیست قطعا نشان از ارزشمندی مدل محسوب می شود.

5- نیسان GT-R 2017

شرکت نیسان همیشه به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ خودرو شناخته شده و اخیرا مدل جدید سوپراسپرت قدرتمند خود GT-R 2017 را عرضه داشت. مدلی با قلب تپنده 3.8 لیتری شش سیلندر 565 اسب بخاری که در کنار گیربکس توئین توربو شش سرعته دستی می تواند عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی اسپرت و تهاجمی با رینگ های 20 اینچی آلومینیومی که ویژگی های این مدل را تکمیل می سازد. GT-R 2017 محصولی چشمگیر از برند ژاپنی بوده که طرفداران فراوانی دارد. بنابراین حضور آن در لیست ارزشمندی این خودرو 500 اسب بخاری را نشان می دهد.

4- آئودی R8 Plus کوآترو کوپه 2017

شرکت آئودی در سبد محصولات خود مدل های قدرتمندی داشته و یکی از آنها کوپه R8 Plus کوآترو کوپه 2017 می باشد. مدلی با پیشرانه 5.2 لیتری 10 سیلندر 610 اسب بخاری که در کنار گیربکس 7 سرعته دستی می تواند عملکرد بالایی از خود نمایش دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی اسپرت با آیرودینامیک قابل توجه، رینگ های 19 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر لیست ویژگی های آئودی R8 Plus را تکمیل می کند. بنابراین اگر چنین خودرویی در لیست برترین ها قرار دارد قطعا مستحق حضور است زیرا از تمامی ویژگی های لازم یک سوپراسپرت بهره می برد.

3- مزدا MX-5 میاتا گرند تورینگ 2017

یکی از محصولات کامپکت و قابل توجه شرکت مزدا همان کوپه MX-5 میاتا گرند تورینگ 2017 بوده که پیشرانه 2.0 لیتری 155 اسب بخاری در کتار گیربکس شش سرعته دستی برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی اسپرت با رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، MX-5 میاتا گرند تورینگ 2017 مزدا را به خودرو قابلی تبدیل کرده که ارزش خرید بالایی دارد. کیفیت ساخت بالا MX-5 میاتا گرند تورینگ 2017 نیز در این امر بی تاثیر نبوده است.

2- آکیورا NSX 2017

اگر بخواهیم به یک مدل بزرگ و قابل توجه از آکیورا اشاره داشته باشیم قطعا این مدل NSX 2017 است. خودرویی با پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر 573 اسب بخاری که در کنار گیربکس 9 سرعته دستی قرار گرفته است. چنین مشخصات فنی NSX را به سوپراسپرتی قابل تبدیلی می کند. سیستم ایمنی و سرگرمی آن نیز در سطح یک مدل اسپرت بوده و در طراحی نیز تهاجمی و پرقدرت جلوه می دهد. رینگ های 19 اینچی آلومینیومی نیز حرفی برای گرفتن باقی نمی گذارند و طراحی NSX را تکمیل کردند.

1- آلفارومئو 4C 2017

شرکت آلفارومئو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که یکی از محصولات آن 4C 2017 نام دارد. مدلی با پیشرانه 1.7 لیتری 237 اسب بخاری که توان لازم را از طریق گیربکس شش سرعته دستی به چرخ ها منتقل می کند. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی چشمگیر با رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و چندی دیگر این خودرو پرتوان را قابل توجه ساختند. بنابراین حضور محضور شرکت ایتالیایی جای تعجبی در لیست باقی نمی گذارد.
 

برچسب ها:
خودروهای خاص
عکس های مرتبط
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
برترین خودروهای اسپرت
دانلود
!
!
!