جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فروش نقد و اقساط لکسوس NX با شرایط ویژه آغاز شد+جزئیات
۱۴:۴۹ | ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
/گزارش خبری/

فروش نقد و اقساط لکسوس NX با شرایط ویژه آغاز شد+جزئیات

پرشین خودرو: شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا در ایران برای فروش لکسوس ان ایکس 200 و ان ایکس 300 خود بخشنامه جدید صادر کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، قیمت قطعی لکسوس ان ایکس 200 بنزینی در شرایط فروش نقدی 398 میلیون تومان است که خریداران می توانند با پرداخت کل این مبلغ نسبت به خرید اقدام و خودروی خود را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایند.

قیمت ان ایکس 300 هیبرید نیز توسط ایرتویا 375 میلیون تومان اعلام شده که علاقه مندان می توانند با پرداخت کل این مبلغ خرید خود را نهایی کرده و خودروی خود را دریافت نمایند.

شرکت ایرتویا برای راحتی حال مشتریان خود و برای آن دسته از طرفداران خودروهای با کیفیت که شاید تنها به دلیل نوع پرداخت در خرید خود تردید دارند نیز یک پیشنهاد ویژه دارد.

شما علاقه مندان به خودروهای خانواده تویوتا و لکسوس می توانید تنها با پرداخت 338 میلیون تومان، 308 میلیون تومان و 278 میلیون تومان خرید خود را انجام داده و برای مابقی هزینه ها نیز از تسهیلات ایرتویا استفاده کنید.

شما می توانید از تسهیلات 60، 80 و یا 120 میلیون تومانی استفاده کرده و این وام را در 12 ماه بازپرداخت کنید. این شرایط برای فروش لکسوس ان ایکس 300 هیبرید نیز خواهد بود و شما می توانید تنها با انتخاب یکی از پیش پرداخت های 315 میلیون تومان، 285 میلیون تومان و یا 255 میلیون تومانی خرید خود را ثبت کرده و در نهایت با دریافت تسهیلات 60، 80 و 1290 میلیون تومانی بخشی از هزینه ها را پوشش دهید.

بازپرداخت این تسهیلات نیز 12 ماهه بوده و چک ها هر 2 ماه یکبار دریافت می شود.

زمان تحویل خودرو فوری است و شما زمان زیادی را بریا لذت بردن از سواری با این 2 خودروی با کلاس از دست نخواهید داد.

برچسب ها:
ایرتویا
نظر بینندگان
!
!
!