شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رنو داستر با شرایط فروش متنوع به سبد نگین خودرو افزوده شد+جزئیات
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
/گزارش خبری/

رنو داستر با شرایط فروش متنوع به سبد نگین خودرو افزوده شد+جزئیات

پرشین خودرو: نگین خودرو فروش نقد و اقساط داستر و سیمبل را با سود صفر درصد آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شرکت نگین خودرو نماینده رسمی برند رنو در ایران برای فروش دو محصول داستر و سیمبل خود بخشنامه جدید فروش صادر کرده است.

بر این اسسا شما برای خرید داستر 2017 در مدل های دو دیفرانیل و تک دیفرانسیل به ترتیب باید 124 و 114 میلیون تومان پرداخت نمایید البته مدل دو دیفرانسیل  PE این خودرو را با همان قیمت 114 میلیون تومان می توانید تهیه فرمایید.

برای خرید نقدی داستر در 3 مدل دو دیفرانسیل SE و تک دیفرانسیل SE شما باید به ترتیب 70 و 66 میلیون تومان در ابتدا واریز کرده و یک فقره چک 25 روزه برای بقیه قیمت خودرو به نگین خودرو تحویل دهید.

برای داستر تک دیفرانسیل PE شما باید 111 میلیون تومان واریز و ثبت نام خود را قطعی کنید. تخفیف نقدی نگین خودرو برای هر 3 مدل داستر 3 میلیون تومان اعلام شده است و خودرو در مدت 15 روز آماده تحویل خواهد بود.

فروش اقساطی:

برای خرید قسطی داستر دو دیفرانسیل مدل SE شما 72 میلیون تومان پرداخت کرده و یا این پیش پرداخت را در دو قسط انجام دهید و ابتدا خرید خود را با 43 میلیون تومان ثبت کنید و قسط دوم که یک چک 29 میلیون تومانی است را در 25 روز بعد انجام دهید. 

شما برای این خرید می توانید یک وام 55 میلیون تومانی دریافت کرده و در بازه 12 تا 24 ماه باز پرداخت کنید.

اگر شما خواهان خرید داستر تک دیفرانسیل مدل PE هستید نیز می توانید تنها با پرداخت 57 میلیون و 100 هزار تومان خرید خود را انجام داده و 60 میلیون تومان وام برای بقیه هزینه ها از نگین خودرو دریافت کنید. باز پرداخت این وام نیز 12 و 24 ماه است.

داستر تک دیفرانسیل  SEنیز برای فروش قسطی معرفی شده است و شما باید برای ثبت نام اولیه 57 میلیون و 100 هزار تومان پرداخت کرده و یا همین رقم را در دوقسط واریز کنید تا ثبت نام شما نهایی و 60 میلیون وام 12 تا 24 ماهه نیز به شما تعلق گیرد.

خودروهای خریداری شده حداکثر 30 روزه به شما تحویل داده می شود و کارمزد وام دریافتی نیز برای 12 ماهه ها صفر و برای 24 ماهه ها 18 درصد در نظر گرفته شده است.

سیمبل

سیمبل خودروی دیگری است که در بخشنامه جدید نگین خودرو وجود دارد و با قیمت  79 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

برای خرید نقدی این خودرو شما 3 میلیون و 5900 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد و مجموع هزینه پرداختی شما 76 میلیون تومان خواهد بود.

فروش اقساطی:

برای خرید قسطی سیمبل 2017 باید 31 میلیون و 900 هزار تومان پرداخت کرده و برای بقیه هزینه نیز از وام 50 میلیون تومانی نگین خودرو بهره مند شوید.

بازه پرداخت تسهیلات 12، 24 و 30 ماهه خواهد بود و سود این وام به ترتیب صفر، 18 و 21 درصد در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های مجاز نگین خودرو و یا سایت این مجموعه مراجعه نمایند.

 

 

 

برچسب ها:
نگین خودرو
نظر بینندگان
!
!
!