دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۸ | ۱۳۹۰/۰۹/۰۶
همکاری تویوتا و BMW در تولید خودرو پاک
۱۰:۰۸ | ۱۳۹۰/۰۹/۰۶
اجاره خودرو

همکاری تویوتا و BMW در تولید خودرو پاک

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن قصد دارد با مشارکت شرکت بی.ام.و آلمان خودروی جدید پاک تولید کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت تویوتا طی بیانیه ای اعلام کرد این شرکت در حال مذاکره با شرکت بی.ام.و برای تولید مشترک خودروی سبز و پاک است.

بر اساس این گزارش شرکت بی.ام.و آلمان قرار است موتورهای دیزلی مورد نیاز خودروهای تویوتا را تولید کند. تویوتا نیز قرار است در تولید این خودروی جدید فناوری هیبریدی تولید خودرو را در اختیار شرکت بی.ام.و قرار دهد.

بر این اساس این دومین قرارداد مشترک شرکت تویوتا با یک خودروساز خارجی برای تولید خودروی سبز و پاک به شمار می رود. تویوتا طی ماه اوت نیز قراردادی را با شرکت فورد آمریکا برای تولید مشترک خودروی سبز به امضا رسانده است.

به گزارش فارس، قرار است خودروی مشترک تولیدی تویوتا و بی.ام.و با حجم موتور 2 هزار سی سی سی در بازار اروپا عرضه شود. بی.ام.و نیز که اواخر سال 2010 با شرکت پژو سیتروئن فرانسه قراردادی را برای توسعه سیستم تولید خودروهای هیبریدی به امضا رسانده است می تواند خط تولید این نوع خودروها را گسترش دهد.

تویوتا برای توسعه سهم خودروهای هیبریدی در بازار خودروی اروپا با مشکلات زیادی روبرو است چون بیش از 60 درصد از خودروهای سواری در اروپا با موتورهای دیزلی کار می کند. با توجه به آلایندگی کم موتورهای دیزلی رشد تقاضا برای این خودروها در بازار اروپا به شدت رو به افزایش است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!